Важливо

Потоки гуманітарної допомоги почали надходити до Кіровоградщини

Волонтери ГО “ВО “Активне довголіття” та координатор проекту нардеп Максим Поляков привезли гуманітарну допомогу трьом районам Кіровоградської області: Благовіщенському, Гайворонському та Голованівському.

Багатофункціональні медичні ліжка – 10 шт., інвалідні візки – 200 шт., медичні препарати та обладнання, а також товари для дітей: памперси, дитяче харчування та ліки отримали Гайворонська центральна районна лікарня, Благовіщенська центральна районна лікарня, Управління соцзахисту населення Благовіщенської РДА, Благовіщенська дитяча поліклініка, Голованівська центральна районна лікарня.

«Ми разом з моєю командою продовжуємо працювати над соціально-економічним розвитком Кіровоградщини. Ми почали з медичних оглядів для жителів шести районів області і будемо їх продовжувати, щоб кожен зміг отримати якісні консультації та окуляри. На разі, ми розширюємо свою діяльність і розпочинаємо масштабну гуманітарну підтрімку регіону. До кінця березня плануємо запезпечити лікарні Новомиргородського, Новоархангельського та Маловисківського районів. Я особисто буду звітуватись про виконану роботу. Зробимо медицину доступною!» – наголосив нардеп Поляков.

b9592384c85356e098436265e1b9bb2b.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар