“Велике будівництво” Зеленського: урядова програма чи великий піар

© Радіо Свобода

Все більше у повідомленнях президента Володимира Зеленського та депутатів від “Слуги народу” можна побачити згадок про програму “Велике будівництво”. Але що це за програма? Пошук в мережі видає лише інтерактивну карту, сторінку проєкту в інтернеті, фейсбуці, де загальними фразами оголошені наміри побудувати сотні шкіл, лікарень, дитячих садочків, спортивних комплексів, тисячі кілометрів доріг в 2020 році. Втім, жодного урядового документа, який би містив перелік об’єктів, умови участі в конкурсі цієї програми, умови відбору і бодай якісь критерії – немає.

Про це пише Радіо Свобода, повідомляє Перша електронна газета.

Це підтверджує в інтерв’ю міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов:

“Для звичайних людей, для звичайних громадян не важливо, як бюрократично воно оформлено, чи йде в урядових чи інших документах, для людей важливий результат. Важливо, щоб будувалися нові об’єкти, нові школи, стадіони, садочки, щоб дороги, якими ми їздимо кожного дня, були кращими, були європейського рівня”.

– Тобто, по суті, вона існує на словах?
– Вона існує на дії, тому що кожного дня будуються об’єкти, – відповідає міністр.

Радіо Свобода завітало на кілька великих об’єктів, відкриття яких скоро має відбутися. Частина з них почала будуватися ще при Порошенку, всі вони щонайменше наполовину фінансуються з місцевих бюджетів. Деяких, як кажуть місцеві жителі, вони не потребують. У всякому разі, Зеленський і “Слуга народу” до цих будівництв не мають жодного стосунку.

Детальніше дивіться у повному матеріалі від Радіо Свобода.

Нагадаємо, Райкович просить Балоня допомогти з ремонтом кільцевої дороги навколо Кропивницького.

Читайте також: Автодорожники Кіровоградщини заявили Зеленському про корупцію керівництва по тендерам на 1,4 мільярда

Поширити:

Залишити коментар:

коментар