Воєнні дії надихнули жительку Кіровоградщини на відкриття швейного ательє

© pixabay.com

З початком повномасштабного вторгнення на територію України жителька Кіровоградщини Наталія Миколаївна Кудлюк разом з односельцями на волонтерських засадах почала відшивати захисникам одяг та амуніцію. Саме тоді жінка спробувала свої сили у швейній справі на практиці і згодом ризикнула відкрити власний бізнес.

Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі обласного центру зайнятості.

Наталія Миколаївна побачила, що цей напрям діяльності є наразі затребуваним, а тому вирішила розвити його у більшу площину – відкрити швейне ательє. Ательє надаватиме послуги з пошиття унікальних індивідуальних моделей одягу на замовлення або ремонту вже існуючого.

photo-2023-07-17-15-46-43-3

Грантерка розповіла, що свого часу займалася підприємницькою діяльністю і за цей час змогла розвити в собі такі навички, як здатність вести та надихати команду, здобула знання про фінанси й планування бюджету. Згодом пройшла не один курс із крою та шиття. А тому розпочинати власну справу не боялася, не вистачало лише фінансової підтримки. Водночас з місцевих медіа Наталія Кудлюк дізналася про дію грантової урядової програми «єРобота», яка дає можливість підприємцям не тільки створювати бізнес, а й розвивати вже існуючий.

Аби не гаяти часу, жінка подала заяву на участь у програмі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія, склала, на її погляд, вдалий бізнес-план та презентувала його фахівцям Кіровоградського обласного центру зайнятості. У результаті отримала схвальне рішення, а отже – перемогу та шанс рухатися вперед.

«Я вдячна людям, які поруч зі мною. Саме вони волонтерили разом зі мною. Відтепер ми створимо потужну команду, яка буде надавати якісні послуги у швейному ательє. Завдяки програмі «єРобота» я зможу втілити свій бізнес-план у життя, офіційно найняти двох працівників на посади швачок-закрійників та сплачувати податки до місцевого бюджету», – зазначає Наталія Кудлюк.

photo-2023-07-17-15-46-43

ослуги ательє будуть доступні не лише місцевим жителям селища Вільшанка, а й матимуть значно ширшу аудиторію, оскільки його працівники планують брати замовлення на пошиття одягу онлайн за допомогою соцмереж.
На грантові кошти жінка планує закупити обладнання, меблі, тканину і фурнітуру для повноцінної та якісної роботи швейного ательє.

«До мрії лише рукою подати», – стверджує переможниця грантової програми та додає, що все залежить лише від нашого бажання. Чим сильніше наше бажання, тим ближчими до здійснення наших мрій.

Якщо ви також маєте бізнес-ідею, шукаєте фінансової підтримки та хочете дізнатися тонкощі програми «єРобота», звертайтеся по допомогу до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості +38 (093) 478 70 81 або пишіть у Telegram-каналі.

photo-2023-07-17-15-46-42-3

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар