Важливо

У День Незалежності СТБ показав фільм про Героя Небесної Сотні з Кіровоградщини Віктора Чміленка

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Віктор Чміленко

24 серпня, у День Незалежності України, телеканал СТБ показав свій спецпроект – цикл документальних фільмів “Нескорені”. Один з фільмів було присвячено Герою Небесної сотні з Бобринеччини Віктору Чміленку.

Віктор Чміленко — один з  нескорених із циклу фільмів СТБ до 25-річчя Незалежності України. Простий українець з південних степів, який боровся за волю свого народу і України.

Він встиг винести з вулиці Інститутської, де йшов розстріл, трьох людей, але під час рятування четвертої людини був убитий пострілом снайпера. У документальному фільмі каналу СТБ, крім історії Віктора Чмиленко, показані портрети ще двох бійців. Як би страшно це не звучало, вони познайомилися на могилі Віктора, а один з чоловіків – це людина, яку Віктор намагався врятувати, але не встиг…

Режисери стрічки – Євген Степаненко, Ніна Мазурова.

Нагадаємо, фермер з Бобринецького району Віктор Чміленко був активним учасником Революції Гідності, був присутній на Євромайдані у Кропивницькому та Києві. 20 лютого 2014 року у столиці України, на вулиці Інституцькій його вбив снайпер. Віктор виніс на ношах трьох поранених, а коли повернувся за четвертим, у нього влучила куля снайпера.

Його життєва філософія була простою — живи вільним і допомагай іншим жити вільно. Він працював у своє задоволення, на своїй же землі. Був фермером. Відстоював інтереси свого села на Кіровоградщині і не терпів насилля. Коли темної листопадової ночі побили беззбройних студентів, він склав маленький наплічник і поїхав на Євромайдан, відстоювати справедливість.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*