Важливо

У Кропивницькому загін “White Lions” полює на потенційних педофілів

Діяльністю загону “White Lions”, який діє у Кропивницькому і позиціонує себе як такий, що виявляє потенційних педофілів, зацікавилися правоохоронці.

Учора, 1 грудня, у ЗМІ з’явилася інформація, що угрупування “White Lions” знущається над підлітками, які ведуть нездоровий спосіб життя.

Як пояснює учасник загону “Білий Лев”, відео, яке розповсюдили ЗМІ, дворічної давнини.

“Відео належать на даний момент “мертвій” спільноті “Модний вирок”. Йому уже більше 2-ох років. Загін “White Lions” не має до них жодного стосунку”, – розповідає один з учасників загону “White Lions”.

Як стверджує співрозмовник, загін “White Lions” виявляє потенційних педофілів за допомогою мережі Інтернет.

“Уже більше 5-ти років загін “White Lions” виявляє педофілів, – розповідає Першій електронній газеті один з учасників загону. –  Ми сидимо на сайтах знайомств під виглядом дитини 14-15 років. Нам пишуть дорослі чоловіки з пропозицією інтимного характеру – за гроші, подарунки і т. п. Ми довго намагаємося їх відрадити, але коли вони наполягають, ми погоджуємося на зустріч. Потім проводимо з ними “виховну бесіду””.

Загін “Білий Лев” поділився з кореспондентом Першої електронної газети скріншотами переписки з потенційними педофілами та світлинами, які вони надсилають неповнолітнім. Світлини не публікуємо з етичних міркувань.

На відео, яке на розміщено на офіційній спільноті “White Lions”, хлопці із загону досить жорстко поводяться з людьми, яких “перевиховують”.

Як повідомили у прес-службі ГУНП у Кіровоградській області, правоохоронці перевірять діяльність загону у межах чинного законодавства.

1 2 3 4 5

вари


Comments:

19 відповідей до “У Кропивницькому загін “White Lions” полює на потенційних педофілів”

 1. Все ЭТО В ДУХЕ ВРЕМЕНИ: САМОСУД ВОЗНИК НА МАЙДАНЕ и сегодня мы не можем понять,с кем имеем дело,с бандитами или революционерами.Одно ясно:так правовое государство не строится.

 2. #львынепреступники

  Свободу львам ! Без них город был бы хуже ! Спасибо львам за работу !

 3. Если бы не эта организация-сколько бы пострадало девченок? Вы себе этот вопрос не задавали? А наша “доблесная полиция”-только ждет факта самого преступления. Так зачем же ждать насилия-если есть люди которые могут его предотвратить?! Организация white lions-это пример и гордость нашего города

 4. Группа беспредельщиков, которые скажут “педофил” на каждого, кто им не нравится, что бы избить и унизить публично, сняв это на видео. Посадить их было бы лучшим исходом.

 5. львынеприступники
  Это те ребята,которые борятся со всей грязью нашего города. Благодаря им,количество таких людей уменьшилось,за что и спасибо им большое.
  Поэтому,я считаю,что мы наоборот должны их благодарить,а не говорить о них,как о людях,которые издеваются над подростками и другими.
  Они за честность и за порядок.

 6. Парни,абсолютно Вас поддерживаю. Но так же, проявляйте свои навыки в спарринге и на поляне, посмеялся бы …

 7. Я видела видео где они избивали первокурсника с летной академии это просто ужас.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*