“Олександрія” зазнала нищівної поразки від “Дніпра” (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 квітня, у рамках 23-го туру Прем’єр-ліги з футболу “Олександрія” на своєму полі зазнала нищівної поразки від “Дніпра”. Матч завершився з рахунком 0:4.

Футболісти “Дніпра” відкрили рахунок на 50-ій хвилині матчу. Андерсон Піко метрів з 30-ти зі штрафного пробив точно в дев’ятку. Без шансів для голкіпера “Олександрії”.

На 78-ій хвилині гості з Дніпропетровська подвоїли рахунок. Голкіпер “Олександрії” Новак отримав пряму червону картку після фолу останньої надії проти Матеуса. Так як замін у “Олександрії” вже не було, у рамку воріт став нападник Пономар, який не зміг відбити майстерний постріл Ротаня зі штрафного.

До непристойного футболісти “Дніпра” довели рахунок на 88-ій хвилині матчу. Після атаки по флангу, Бруно Гама виконав простріл на лінію штрафного на Руїса, який в дотик пробив голкіпера.

А вже на 90+3 хвилині сам Бруно Гама увійшов до штрафного, обіграв захисника і пробив голкіпера.