Кропивницька “Зірка” розгромила тишківський “Агротех”

У матчі чергового туру Чемпіонату Кіровоградської області кропивницька “Зірка” на своєму полі завдала нищівної поразки тишківському “Агротеху” – 9:0.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ФК “Зірка”.

Схоже, як основні гравці, так і номінальні резервісти, зробили правильні висновки після не дуже вдалих попередніх поєдинків. Спочатку перша команда впевнено здолала ФК «Каховка» в аматорському чемпіонаті України. І ось, незважаючи на суттєві зміни в складі, уже в першості області кропивничани буквально «знищили» гостей із Тишківки. І це, незважаючи на те, що в складі «Агротеху» на поле вийшли декілька виконавців, які ще пробували свої сили в «Зірці». Але Антон Карпінець, Дмитро Барбанов і Артем Замніус ніяк не могли завадити розгрому.

Як і в минулому протиборстві з каховцями підопічні Саміра Гасанова відзначилися вже на другій хвилині. На передачу в штрафний майданчик відгукнувся Руслан Красовський, який діяв на вістрі атаки. І нашого нападника зупинили жорстким фолом. Беззаперечний пенальті впевнено реалізував Єгор Кривошей. Та на цьому господарі поля не зупинилися й вже на 9-й хвилині розвинули успіх. У «зіркових» пройшла класна комбінація прямо для футбольного підручника. Гольову атаку розпочав Олександр Кочура розрізним пасом на лівий фланг. Тут Максим Скоров уникнув офсайду зробив ривок й зряче прострілив на Красовського, який нісся паралельним курсом. Руслан випередив оборонців і в дотик вразив ціль – 2:0. Ну а через дві хвилини той таки Красовський підкараулив помилку голкіпера тишківців Дмитра Прокопенка, який випустив м’яч після дальнього удару. Вразити ворота з двох метрів досвідченому форварду не склало труднощів – 3:0. Тож, на 11-й хвилині долю зустрічі фактично було вирішено.

Але господарі поля не зупинялися й продовжували радувати своїх уболівальників різноманітними атакувальними діями. Декілька стовідсоткових моментів «зіркові» не використали. Тут потрібно відмітити воротаря гостей, який після своєї похибки, здійснив декілька класних сейвів. Та все ж захисники не дуже допомагали своєму голкіперу. І на 32-й хвилині Олександр Кочура реалізував вихід сам на сам – 4:0. Через три хвилини після прострілу Дениса Ромашева м’яч у власні ворота спрямував Дмитро Колобилін. А ще через дві хвилини гості зіграли рукою у своїй штрафній зоні, але голкіпер відбив пенальті від Максима Скорова. Тож, на перерву суперники пішли за рахунку – 5:0.

У перерві Самір Гасанов зробив три заміни. І саме резервісти продовжили громити конкурентів. Спочатку Олександр Маєр опинився наодинці перед воротами й холоднокровно пробив повз голкіпера. Через хвилину класною передачею Олександра Кочури скористався юний Ілля Гойдюк – 7:0. Далі тренерський штаб «Зірки» зняв із гри своїх лідерів і гра трохи заспокоїлася. Але наприкінці матчу подвійне соло виконав Павло Замуренко. Наш півзахисник встиг за дві хвилини відзначитися двічі. Й обидва рази Павло елегантно й технічно розбирався з оборонцями й вражав незахищені кути воріт. І тільки вже в компенсований час гості двічі потурбували воротаря господарів Олександра Козинця, який весь матч перебував у ролі глядача. Отже, фінальний свисток арбітра матчу Наталії Алексахіної зафіксував перемогу «Зірки» з дуже незвичним для футболу рахунком – 9:0.

Що ж тепер підопічні Саміра Гасанова в чудовому настрої підходять до важливого недільного протиборства з олександрійським «Шляховиком».

«Зірка» (Кропивницький) – «Агротех» (Тишківка) – 9:0 (5:0).

12 вересня 2019 року (четвер). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. + 29 С. Освітлення: природнє. 500 глядачів. Чемпіонат Кіровоградської області, Вища ліга, 5 тур.

Арбітр: Алексахіна Наталія (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Комар Денис (Кропивницький), Кравченко Олексій (Кропивницький).

«Зірка»: 43. Козинець Олександр, 51. Ромашев Денис (91. Білан Даниіл, 46), 49. Гедерим Максим, 57. Кривошей Єгор, 39. Скоров Максим (68. Маєр Олександр, 46), 86. Павлюк Кирило (48. Гойдюк Ілля, 46), 75. Сидоренко Данило, 65. Сейтхалілов Сулейман, 27. Кочура Олександр (47. Монастирний Олег, 55), 70. Замуренко Павло, 16. Красовський Руслан (69. Височин Дмитро. 59). Запасний: 88. Коюда Костянтин. Головний тренер: Гасанов Самір.

«Агротех»: 71. Прокопенко Дмитро, 4. Тараненко Олександр, 3. Колобилін Дмитро, 9. Барбанов Дмитро (22. Столяренко Богдан, 23), 2. Карпінець Антон, 25. Замніус Артем, 10. Коломієць Олег, 5. Яровенко Данило, 7. Сенчук Роман, 88. Бандурко Максим, 11. Жулай Андрій. Запасні: 99. Горбунов Віталій, 1. Кулібаба Максим, 77. Ковтун Олександр, 26. Порнянко Сергій. Головний тренер: Коломієць Олег.

Голи: 1:0, Кривошей Єгор (2, пен); 2:0, Красовський Руслан (9); 3:0, Красовський Руслан (10); 4:0, Кочура Олександр (33); 5:0 Колобилін Дмитро (41, авт); 6:0, Маєр Олександр (51); 7:0, Гойдюк Ілля (53); 8:0, Замуренко Павло (85); 9:0, Замуренко Павло (86)

Попередження: Коломієць Олег (48, демонстрація незгоди з рішення арбітра), Тараненко Олександр (61, неспортивна поведінка), Колобилін Дмитро (67, неспортивна поведінка), Столяренко Богдан (68, неспортивна поведінка), Сейтхалілов Сулейман (68, неспортивна поведінка).