БК “Золотой Век” вдруге програв двобій миколаївському “Ніко-Баскету”

У другій грі стартового туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги підопічні Георгія Ступенчука знову нічого не змогли вдіяти із миколаївським «Ніко-Баскетом» – 76:86.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт ФБКО.

Програвши дві стартові чверті, кропивничани звели внічию третю десятихвилинку – 21:21. У заключному періоді гри господарі відчайдушно намагалися врятувати поєдинок, але у ці хвилини миколаївська команда діяла досить впевнено, фактично звівши нанівець усі зусилля гравців «Золотого Века» – 76:86 (16:22, 14:26, 21:21, 25:17). Найрезультативнішими гравцями у складі кропивничан сьогодні були В’ячеслав Моторчук (19 очок), Олександр Дробязко (17 очок), Дмитро Антонець (14 очок) і Сергій Юрченко (13 очок).

Нагадаємо, у надемоційному першому домашньому поєдинку сезону 2017/18 років кропивницькі шанувальники баскетболу стали свідками видовищної та непередбачуваної гри, мінімальну перемогу в якій у екстра-таймі здобули миколаївці – 95:102.