Важливо

Фотографію кропивничанки відібрали для англомовного путівника

Світлину кропивничанки Олександри Сухенко відібрали для англомовного путівника “Kyiv by Locals”, який створюють чотири киянки.

“Це було несподівано, особисто для мене можливості публікуватись на сайтах, путівниках, картах-схемах є

завжди великим проривом. У цьому я вбачаю сенс фотомистецтва і особистий подальший розвиток у цьому напрямку”, – розповіла Першій електронній Олександра Сухенко.

Kyiv by Locals — це зручний і сучасний англомовний гід українською столицею. Чотири подруги, закохані в місто, у якому вони виросли, зібралися якось за чашкою кави та вирішили створити щось, що б віддзеркалювало їхню любов до карт, фотографії, історії та головне – до міста Київ. Ілюстративним наповненням першого видання Kyivbylocals стали знімки користувачів соціальної мережі Instagram.

“Я цікавлюсь креативними  втіленнями звичайних туристичних карт, тому помітила цей новостворений київський путівник у мережі. Вони дуже правильно вибудовують стратегію створення картографічного матеріалу – зацікавити туриста корисними рекомендаціями місцевих, художніми ілюстраціями та креативними фотографіями”, – каже кропивничанка.

© Deskgram

Олександра розповідає, що коли побачила конкурс фотографій для цього путівника – відразу вирішила спробувати:

“Вони проводять конкурс, обирають кращих, і таким чином дають можливість фотографам-аматорам бути надрукованими у своєму виданні. Саме тому я вирішила спробувати, адже у Києві буваю часто та постійно публікую світлини у своєму тревел-блозі. Одна зі світлин сподобалась творцям проекту, де зображено легендарний київський трамвайчик у Пущі-Водиці”.

© Олександра Сухенко

Нагадаємо, нещодавно Перша електронна публікувала частину робіт Олександри Сухенко – фотопрогулянка річками Центральної України.

Крім того, у власному блозі Олександра опублікувала фотографії та розповідь про меморіал у селі Карлівка Кіровоградського району. До речі, на території України існує лише 5 меморіальних поховань німецьких солдатів, які загинули під час Другої світової війни.

Також Олександра брала участь у підготовці карти-схеми «Височинне Поінгулля та його цікаві місця», зокрема, її фотороботи виставлялися під час презентацій карти.

Як вести свій Instagram, як зробити якісне фото та в якій програмі його обробляти – цими секретами поділилася зі студентами фотограф Олександра Сухенко. Вона вважає, що на сьогоднішній день у суспільства немає часу читати великі тексти, і не у кожного є вільна хвилина, аби переглянути ваш пост. Але на те, щоб подивитися картинку – багато часу не треба. Детальніше про секрети фотографії від Олександри Сухенко читайте тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*