Важливо

Які російські марки досі продаються в магазинах Кропивницького

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Незважаючи на збройне вторгнення Росії на територію України, у маркетах та магазинах Кропивницького та інших міст досі можна знайти товари із триколором та кодом “46”.

Інфографіку із найпоширенішими товарами з Росії підготував сайт “Маяк”.

Більшість із них досі можна знайти на поличках кропивницьких маркетів. Деякі з реалізаторів вказують на походження продукції на ціннику. Минулого року Перша електронна газета перевіряла, як маркують продукцію в Кропивницькому.

російські товари

Як повідомляв раніше Укрінформ, згідно з постановою уряду №1147, заборона діятиме до 5 серпня 2016 року або до скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України.

До переліку російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, потрапили: м’ясо та субпродукти великої рогатої худоби, свиней, птиці, риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні, молоко, вершки, кефір, сири плавлені, кава смажена з кофеїном, чай чорний, кондитерські вироби з цукру без вмісту какао, шоколад, шоколадні цукерки, продукти дитячого харчування, хлібобулочні, борошняні вироби, продукти для приготування соусів і готові соуси, пиво із солоду (солодове), горілка, корм для собак або котів, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, гербіциди, засоби, що запобігають проростанню паростків, та регулятори росту рослин, обладнання для залізниць або трамвайних колій, локомотиви дизель-електричні та ін.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року Російська Федерація заборонила ввезення на свою митну територію українських товарів. Відповідну постанову про включення з 1 січня 2016 року України до переліку країн, з яких заборонено ввезення до Російської Федерації сільгосппродукції, сировини та продовольства, підписав прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв 21 грудня 2015 р. Заборона запроваджена до 5 серпня 2016 року.

Поширити:

1 коментар до Які російські марки досі продаються в магазинах Кропивницького

  1. А про що казати, коли так звані нардепи від опоблоку, а фактично – “руськага міра”, як ларінська банда сепарів, через свої позови намагаються натягнути “російську марку” імперської назви на все місто, “незважаючи на збройне вторгнення Росії на територію України”.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*