Важливо

У Кропивницькому зміниться заступник міського голови

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
начальник Головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко

Очільник Кропивницького Андрій Райкович підпише указ про призначення начальника управління ЖКГ Віктора Кухаренка на посаду виконуючого обов’язки заступника міського голови. Раніше на цій посаді працював Олександр Грабенко.

Про це міський голова заявив сьогодні, 22 жовтня, під час апаратної наради, повідомляє Перша електронна газета.

Відтепер у сфері відповідальності Віктора Кухаренка буде департамент економіки, управління земельних ресурсів, архітектури та капітального будівництва, транспорту і зв’язку.

Андрій Райкович не назвав причин звільнення з посади Олександра Грабенка.

Олександр Грабенко

Нагадаємо, депутати міської ради затвердили кандидатуру Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови у 2015 році. Тоді Андрій Райкович представив Грабенка,  як члена своєї команди, з якою він буде розбудовувати місто. А також наголосв на на його професійних менеджерських здібностях та обізнаності у земельних питаннях.

За словами Олександра Грабенка, він отримав вищу освіту в КНТУ, потому працював у Київському економічному університеті. Другу вищу освіту отримав у Київському національному університеті ім.Шевченка. Також  навчався у Бельгії. Працював Олександр Грабенко, за його ж словами, як у державних, так і в приватних структурах. Зокрема в Київській міській раді та Київському кадастровому центрі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар