Важливо

77-річна колишня спортсменка кропивничанка тренує пенсіонерок у парку

скріншот із відео

У Кропивницькому 77-річна колишня спортсменка тренує всіх охочих за власною системою оздоровчої фізкультури. Колись майстер спорту з легкої атлетики, а нині пенсіонерка Світлана Ракітіна живе завдяки кардіостимулятору, у якому кожні 5 років треба міняти батарейку вартістю близько 30 тисяч доларів. Жінка не має таких грошей, а тому її подружки почали збір коштів на батарейку та операцію.

Про це йдеться у сюжеті “ТСН”, повідомляє Перша електронна газета.

Щодня за будь-якої погоди та пори року люди збираються у міському парку на ранкове тренування. Серед спортсменок переважно жінки-пенсіонерки.

Комплекс вправ щодня новий. Тренерка проводить заняття за власною методикою, поєднуючи йогу і оздоровчу фізкультуру. Її підопічні задоволені.

От тільки ця багаторічна фізкультурна традиція може перерватися. Тренерка-волонтерка, яка багато років повертала здоров‘я іншим, нині сама потребує допомоги. Спорт високих досягнень, якому жінка віддала молодість, “з’їв” її серцевий м’яз.

Колишня легкоатлетка зараз живе лише завдяки кардіостимулятору, в якому що п‘ять років треба міняти батарейки.

“5 років пройшло, уже пішов шостий. Мені невідомо, скільки він ще протримається. У будь-який момент може зупинитись батарейка, – каже Ракітіна. – Сама лише батарейка коштує близько 30 тисяч доларів, а додатково треба витратитись ще й на операцію. Тому живемо, скільки бог дасть”, – додає тренерка.

Та її учениці  не хочуть з цим миритися – почали збір коштів на батарейку за номером карти Приватбанку: 4149 4991 1132 3216. Усвідомлюють – їхніх пенсій для цього замало. Але ж світ не без добрих людей.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар