Важливо

Виконком погодив появу скверу Борців за волю України у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© google.maps

У Кропивницькому з’явиться сквер Борців за волю України. Розташований він між будівлями ПП ПВФ «Ацинус» та Апеляційним судом Кіровоградської області.

Рішення про найменуваня цього безіменного скверу по вул. Великій Перспективній сквером Борців за волю України погодили члени виконавчого, повідомляє Перша електронна газета.

Саме у цьому сквері, з-боку вул. Великої Перспективної знаходиться пам’ятник борцям за волю України та жертвам репресій.

Остаточне рішення про назву для цього скверу винесуть депутати міськради.

Нагадаємо, раніше до членів топонімічної комісії звернулася міська організація товариства політв’язнів та репресованих з пропозицією назвати цей безіменний сквер на честь ветерана Української повстанської армії, громадського діяча Семена Климович Сороки. Але у процесі обговорення комісія ухвалила компромісне рішення – назвати сквер на честь борців за волю України, а героїчну постать Семена Сороки увіковічнити іншим способом.

Боєць Української Повстанської Армії Семен Климович Сорока відійшов у вічність на дев’яностому році життя 21 листопада 2017 року, у День Гідності та Свободи.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*