Важливо

У Кропивницькому не всі маршрутки змогли “вийти на роботу” у мороз

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© kr-rada.gov.ua

Ранок 2 березня у Кропивницькому виявився складним для початку роботи пасажирського транспорту, що працює у режимі маршрутного таксі. Сильне похолодання, зниження вночі температури повітря до – 22°С не дало можливість запустити двигуни водіям багатьох маршруток. Натомість комунальний транспорт традиційно у повному складі вийшов на маршрути. 

Інформує Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

– Загалом зранку сьогоднішнього дня пасажирів у Кропивницькому обслуговують близько 60% маршрутних таксі від паспортної кількості, – відзначив начальник відділу транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун. – Поступово протягом дня вони долучатимуться до своїх колег. Натомість комунальний транспорт традиційно у повному складі вийшов на маршрути. 23 тролейбуси  і 18 автобусів працюють зранку у Кропивницькому.

Зима все ж додає проблем і клопотів, звернув увагу Олександр Вергун. Так, автобус №111б не може проїхати по вулиці Сергія Сєнчева через порив водогону у цьому місці: наразі він об’їжджає місце аварії по вулиці Олега Паршутіна.  Сильне замороження води зробило вулицю поки що не прохідною. Так само Автобус №123 не може дістатися до своєї кінцевої зупинки  – вулиці Мотокросної. Але дорога до обласного онкодиспансеру розчищена і громадський транспорт заїжджає до лікарняного закладу.

Окрім того, транспорт рухається і до селища Нового – аби забезпечити автомобільне сполучення залучили важку техніку. Роторний снігоочищувач розпочав працювати близько третьої години дня, що забезпечило безперебійний рух комунального транспорту до селища Нового.

Нагадаємо, учора, 1 березня, значне погіршення погоди зумовило у Кропивницькому порушення та припинення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг, що змусило оголосити в обласному центрі третій (червоний) рівень загрози.

Також, учора у Кропивницькому міська влада знову заборонила в’їзд великогабаритного вантажного транспорту на територію містаІз 21.00 28 лютого у Кропивницький пропускають лише вантажі, які забезпечують життєдіяльність міста

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*