Важливо

Вантажівки знову не пускають у Кропивницький

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Управління Патрульної поліції Кіровоградської області

У Кропивницькому міська влада знову заборонила в’їзд великогабаритного вантажного транспорту на територію міста.

Із 21.00 28 лютого у Кропивницький пропускають лише вантажі, які забезпечують життєдіяльність міста, повідомляє Перша електронна газета.

Із відповідним повідомленням міська рада Кропивницького звернулася до Укртрансбезпеки та поліції.

Сьогодні, 1 березня, під час позачергового засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник міського голови Олександр Мосін заявив, що поки що відкривати проїзд автошляхами М-12, Н-14 та Н-23 для вантажівок не будуть.

У місто пропускатимуть лише рейсові автобуси, вантажівки з продуктами харчування, ліками, та усим, що потрібно для життєдіяльності. Інший великогабаритний транспорт не пропускають.

Нагадаємо, 27 лютого, через негоду, вантажним автомобілям заборонили в’їзд у Кропивницький, а наступного дня, коли негода трохи ущухла – відкрили проїзд.

Сьогодні, 1 березня, значне погіршення погоди зумовило у Кропивницькому порушення та припинення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг, що змусило оголосити в обласному центрі третій (червоний) рівень загрози.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*