Важливо

Матч “Зірки” з “Олександрією” у Кропивницькому ймовірно перенесуть через нефутбольну погоду

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Футбольне дербі Кіровоградщини скоріше за все перенесуть через нефутбольну погоду у Кропивницькому. “Зірка” з “Олександрією” мали зустрітися у суботу, 3 березня, о 14:00.

Про це Першій електронній газеті повідомив виконавчий директор ФК “Зірка” Андрій Перевозник.

“Як ви бачите, у Кропивницькому сьогодні ненайкраща футбольна погода. А згідно із офіційним прогонозом, такі снігопади будуть тривати до 4 березня”, – розповів представник клубу.

За словами Андрія Перевозника, протягом сьогоднішнього дня буде точно відомо, перенесуть матч, чи ні.

А за інформацією телеканалу “Футбол 1“, якщо поєдинок у Кропивницькому перенесуть, матч відбудеться у вівторок або середу наступного тижня. Принаймні тоді в Україні очікується потепління і припиняться будь-які опади.

Нагадаємо, 3 березня у Кропивницькому має відбутися заключний матч першої частини чемпіонату України з футболу між “Зіркою” та “Олександрією”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*