Важливо

Місцева влада прийме від МВС усі кропивницькі світлофори

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Усі світлофорні об’єкти, які розташовані на території Кропивницького, із власності МВС передадуть на баланс одного з комунальних підприємств міста. Таке рішення сьогодні погодив виконком міської ради.

Як повідомив під час засідання виконкому начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко, у серпні цього року з листом щодо передачі світлофорних об’єктів на баланс міста до виконкому звернувся державний секретар МВС. У своєму листі МВС пропонує почати процес передачі світлофорів, які перебувають у держвласності, до комунальної власності шляхом винесення цього питання на сесію.

За словами чиновника, у Кропивницькому нараховується 30 світлофорних об’єктів, і управління ЖКГ вже давно їх утримує та ремонтує, тому прийняття їх на баланс є логічним кроком. Наразі ж світлофорні об’єкти перебувають у відомстві ДП МВС України “Інформ-ресурси” в Кіровоградській області.

Члени виконкому погодили цей проект рішення, тепер його винесуть на розсуд депутатів.

У разі прийняття позитивного рішення міська влада має звернутися до Кабміну з відповідним клопотанням.

Перелік та розміщення усіх світлофорних об’єктів, які незабаром перейдуть у підпорядкування місцевій владі, дивіться у документі нижче.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*