Важливо

Понад 4 тис. км доріг Кіровоградщини передадуть облдержадміністрації

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Дорога до Новоукраїнки

З 1 січня 2018 року 4 262,6 кілометрів доріг загального користування області відійдуть в підпорядкування Кіровоградської ОДА.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Вже з 1 січня 2018 року набирає чинності розпорядження КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», яким передбачається передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

Наразі на балансі САД у Кіровоградській області перебуває 6 259,2 кілометрів доріг загального користування. Та вже з нового року 4 262,6 кілометрів відійдуть у підпорядкування Кіровоградської ОДА.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року на балансі Служби залишаться тільки дороги державного значення, а це тільки 1996,6 кілометрів. За дороги з індексами «О» та «С» відповідатиме обласна влада.

Читайте також:

У деяких мікрорайонах Кропивницького вперше постелять асфальт

Як Гройсман дороги на Кіровоградщині перевіряв

Через бюрократію затрималося будівництво об’їзної дороги навколо Знам’янки

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*