Важливо

Кропивницька родина перетворила під’їзд будинку на власну квартиру

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Кропивницька родина самовільно облаштувала собі житло в одній із багатоповерхівок Кропивницького. Літня жінка, якій вже 86 років, її 61-річна донька та 30-річний онук перетворили під’їзд будинку на власну квартиру.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна.

Начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова розповіла, що родина винаймала у цьому будинку житло у приватних осіб, але за борги їх виселили. Тож теперішній спосіб їхнього життя є своєрідним протестом.

Оскільки таке сусідство створює мешканцям будинку великі незручності: нові «квартиранти» облаштували зі східців спальню, кухню і вбиральню, а у під’їзді стоїть стійкий сморід, люди звернулися у всі можливі інстанції: поліцію, на «гарячу лінію» міського голови, до ЖЕО.

“Міська влада відразу відреагувала, – наголосила Світлана Ковальова. – Жінкам запропонували декілька варіантів влаштування. Можна лягти на певний час у відділення Центральної міської лікарні на Валах, щоб підлікуватися. А можна відразу влаштуватися в інтернат для людей похилого віку. Проте вони категорично відкинули таку допомогу, а їхні вимоги весь час змінюються. Родина то вимагає надати житло, то обіцяє, що самі виберуться. Ми викликали поліцію, але вони лише фіксують факт, не більше того. У вільний час бабуся просить милостиню у церкві, чи в магазині. Її донька зламала ногу і її вже переправили до лікарні. За інформацією працівників поліції, внук стоїть на обліку в наркологічному диспансері”.

На вимогу мешканців під’їзду працівники ЖЕО перенесли всі речі родини до комори під замком. А жінці, як тільки вона з’явитися, допоможуть переїхати до паліативного відділення Центральної міської лікарні.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*