Важливо

Під стінами Кіровоградгазу кропивничани вимагали відставки Олександра Гладкого

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© kr-rada.gov.ua

Сьогодні, 16 березня, громадськість Кропивницького зiбралась бiля приміщення ВАТ “Кіровоградгаз” на чергову акцію протесту проти свавілля керівника газорозподільного підприємства Олександра Гладкого.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Не зважаючи не те, що спільними зусиллями громади і влади постачання блакитного палива до котелень міста ввечері 15 березня було відновлене, і теплоносій почав поступати в оселі кропивничан, обурені дiями голови правління ВАТ “Кіровоградгаз” мешканці обласного центру вийшли на мирний мітинг. Втомившись від постійних погроз і шантажу щодо відключення газу з боку керівника підприємства, громада вимагала відставки Олександра Гладкого i всієї його команди.

День гніву

Опубліковано Міська рада міста Кропивницький 16 березень 2018 р.

До акції протесту долучилися секретар міської ради Андрій Табалов, депутати, громадські активісти, працівники комунальних підприємств, представники колективів закладів освіти, охорони здоров’я та мешканці будинків, де було відключене теплопостачання.

“Ситуація, що сталась у місті, є надзвичайною, і спричинило її підприємство, яке має бути частиною стабільності в країні в плані забезпечення блакитним паливом, – зазначив Андрій Табалов. – Керівництво ВАТ “Кіровоградгаз” зайняло абсолютно безвідповідальну позицію, тому депутати міської ради мають повне право скликати позачергове засідання сесії міської ради, щоб скласти звернення до керівництва НАК “Нафтогаз України” щодо відставки Олександра Гладкого”.

За словами секретаря міської ради, питання скликання позачергової сесії було попередньо обговорене з головами фракцій, наразі ведеться підготовка відповідної документації. У свою чергу, громадські активісти заявили, якщо Олександр Гладкий не звільнить посаду, громада знову збереться на акцію протесту під стінами ВАТ “Кіровоградгаз”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Під стінами Кіровоградгазу кропивничани вимагали відставки Олександра Гладкого

  1. Показуха! Бюджетников выгоняли в добровольно-принудительном порядке! У знакомого так мать заставляли

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*