Важливо

У кропивницькому пологовому будинку обрали кращу сестру-господиню

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Учора, 15 березня, у міському пологовому будинку проведено конкурс на кращу сестру-господиню. Усі підрозділи готували номери та конкурси, хотіли якнайкраще представити своє відділення в обличчі сестер-господинь. Свято відбулось в актовому залі медичного закладу. Кожний виступ, кожний конкурс був представлений з любов’ю до своєї професії, а деякі номери навіть представляли собою міні-спектакль.

Про це йдеться на сайті охорони здоров’я міськради, повідомляє Перша електронна газета.

І в глядацькому залі ніхто не нудьгував, ніхто не залишився осторонь. Усі виступи настільки були цікаві та різноманітні, що навіть журі не відразу змогли виділити сильніших. Але найкрасивішим та найсмачнішим був останній тур конкурса, коли дівчата представили на суд журі сервіровку столу та виготовлені своїми руками чудо-тортики та чудо-тістечка.

Підсумки змагань підвела головний лікар закладу Романів Людмила Павлівна. Перше місце по праву віддано сестрі-господині відділення консервативної гінекології Бабіченко Ользі. Друге місце поділили між собою сестра-господиня відділення патології вагітних Данілова Світлана та сестра-господиня акушерського відділення Степко Віра. Третє місце поділили між собою сестра господиня відділення денного стаціонару Афанасьєва Анжела та сестра-господиня відділення оперативної гінекології Каптінар Ольга. Головний лікар вручила всім учасникам дипломи найкращої сестри-господині а також грошові премії, а профспілковий комітет нагородив учасників конкурса цінними подарунками.

Усі красиві та задоволені сестри-господині поряд зі своїми групами підтримки фотографувалися, давали інтерв’ю та запрошували пригощатись до свого столу.

Нагадаємо, 12 вересня 2017 року, у Кропивницькому відбулося офіційне відкриття міського пологового будинку з функціями перинатального центру ІІ рівня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*