Важливо

Мобільний телефон зниклої школярки знайшли неподалік її будинку у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© фото із соцмереж

Мобільний телефон зниклої кропивницької школярки через дві доби знайшли на Старій Балашівці,  неподалік її будинку. Поки 12-річну Катерину Добродій з п’ятниці, 8 грудня, шукає усе місто, її мобільний увімкнувся у неділю, 10 грудня, о 4:25. Згодом його знайшли поліцейські.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За дві доби після зникнення дівчинки увімкнувся її раніше вимкнений телефон. Згодом апарат знайшли на землі неподалік будинку Каті.

“Він був увімкнений у неділю о 4:25 і лежав поки на нього дзвонили і він знову вимкнувся. Поліція знайшла його вже вимкненим. Його підкинули скоріше за все”, – припускає дядько зниклої дівчинки Юрій Гордовий.

Катерину знають усі водії маршрутних таксі, які курсують в районі Старої Балашівки, адже вона постійно їздила звідти на навчання. Але усі водії, які працювали 8 грудня на маршрутах, запевняють – того дня вони її не бачили.

Окрім поліції, до пошуків Катерини Добродій долучилися небайдужі люди та військові 3-го полку. Аби знайти дівчинку використовували навіть безпілотники.

На жаль, вже після виходу цієї публікації, стало відомо, що тіло Катерини знайшли неподалік Кропивницького, біля однієї з баз відпочинку в селі Обознівка.

Як видно зі сторінки дівчинки у соцмережі Facebook, нещодавно вона захопилася інтернет-рухом КріпіПаста, учасники якого розповідають жахливі історії, що з ними трапилися і змагаються за кількість прихильників.

скріншот зі сторінки Катерини Добродій у соцмережі Facebook

Чи пов’язано це зі зникненням школярки встановлюють правоохоронці.

Нагадаємо, Катерина Добродій 8 грудня о 9:00 вийшла зі свого помешкання на вул. Івана Богуна і мала поїхати до школи №14 на розі вул. Київської та Вокзальної. Але до школи вона не заходила. Батьки зниклої того ж дня звернулися до поліції.

У Кропивницькому четвертий день продовжують пошуки зниклої школярки

Поширити:

Залишити коментар:

коментар