Важливо

Обставинами ДТП за участі екіпажу кропивницької патрульної поліції займеться прокуратура

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому цієї ночі сталася ДТП за участі службового авто патрульної поліції Toyota Prius та автомобіля Renault. Як повідомляють у соцмережах, патрульна машина їхала без світлових сигналів і не поступилася дорогою, виїжджаючи на головну дорогу. В ДТП ніхто не постраждав. Обставинами цієї аварії займається прокуратура.

Про факт аварії за участю патрульної машини Першій електронній газеті підтвердили у Патрульній поліції Кропивницького.

“Сьогодні, 7 жовтня, о 3.40,  на перехресті вулиць Архітектора Паученка та Кропивницького сталася ДТП за участю службового авто Toyota Prius та автомобіля Renault. Розслідуванням обставин ДТП займається прокуратура. Триває  службова перевірка”, – повідомили у прес-службі патрульної поліції міста.

Світлини цієї аварії у спільноті “Мудак” за кермом м. Кропивницький” виклала користувач соцмережі Фейсбук Маргоша Якуніна.

“Куди можна летіти в 4 ранку, з вимкненим мигалками, не поступаючись дорогою перед виїздом на головну. Відповідь очевидна, цитую патрульного Ковальова Олександра Сергійовича, який став винуватцем ДТП: “я не бачив знак і взагалі не розумію, як опинився на головній дорозі”. Серйозно? Сподіваємося, ти будеш покараний, Олександр, і це буде хорошим уроком для інших”, – написала вона.

Поширити:

4 коментаря до Обставинами ДТП за участі екіпажу кропивницької патрульної поліції займеться прокуратура

  1. Александр Сергеевич был на работе и видимо были на то причины выезда на главную дорогу , а девушка с Рено в 4 утра куда летела ….

  2. Если не знаете правдивой информации, не пишите бред. Если патрульный спешил, обязан был включить проблесковые маячки и звуковой сигнал, а так, это всего лишь Ваша неудачная попытка отмазать виноватого.

    • Сегодня я знаю все подробности вашей поездки- кто где и в каком состоянии ,а вчера действительно не знала . Слово отмазать звучит как-то неприлично и чем я собственно не занимаюсь, но вхожу в положение людей ,которые работают ночь. Согласитесь работать и отдыхать разные понятия..

      • и в каком состоянии, интересно?водитель был трезв, это подтверждает экспертиза. Если хирург вместо руки ногу пришьет, тоже спишем все на ночное дежурство?есть проступок, за который нужно отвечать, по-моему ничего сверхъестественного)

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*