Важливо

Двоє десантників 25-ї бригади трагічно загинули на Кіровоградщині

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Двоє десантників дніпровської 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України трагічно загинули на Кіровоградщині, учора, 10 вересня.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомляє прес-служба ВДВ ЗС України.

Жодних обставин загибелі військових у публікації не повідомляють.

У Військовій прокуратурі Південного регіону України нічого з приводу загибелі десантників повідомити не змогли, лише пообіцяли уточнити інформацію пізніше.

фото: vdv.mil.gov.ua

За даними сайту Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, 25 окрема повітрянодесантна бригада була сформована у 1993 році на базі 217 гвардійського парашутно-десантного полку 98 повітрянодесантної дивізії. В 2002 році бригада була передислокована з міста Болград Одеської області в смт Гвардійське Дніпропетровської області.

З березня 2014 року підрозділи бригади залучаються до участі в проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*