«Перша» рекомендує: Добірка фільмів для перегляду на новорічні свята

«Перша електронна газета» підготувала добірку кінострічок для сімейного перегляду на новорічні вихідні (якщо, звісно, вони у вас будуть). Головний критерій суб’єктивного вибору редакції – для душі й серця, щоб просто розслабитися від страшних буднів…

«Мій найкращий друг» 

1670613740-1670613695-n3hfjyiha97ld2dwypob8b5bshwФранцузька стрічка про чолов’ягу, який зрозумів, що таке дружба, лише у зрілому віці.

Головний герой фільму – антиквар, який веде розкішний спосіб життя, зарозумілий, амбітний, егоцентричний і дуже самотній.

Його партнерка по бізнесу пропонує укласти парі, в результаті виграшу якого вона поступиться йому дуже цінною старовинною річчю.

Умова парі – Франсуа має знайти собі друга лише кілька днів.

Та чи вдасться йому виграти парі?


«Холодна кров»

1653772196-1653772199-u6twj4sg9chpxxifau5j0uk7uiyІсторія колишнього кілера, який живе далеко від цивілізації. Майже рік тому він виконав своє останнє завдання, убивши впливового кримінального авторитета, після чого відійшов від справ заради власної безпеки.

Його спокійному життю настає край, коли неподалік будинку героя потрапляє в аварію дівчина. Отримавши безліч серйозних травм, вона могла б замерзнути на вулиці, але кілер, ризикуючи бути виявленим, привів незнайомку у свій будинок і надав їй притулок.

Третім героєм фільму стає досвідчений детектив. У нього, як і двох попередніх персонажів, заплутане та темне минуле. Саме він колись займався справою невловимого кілера, якого досі намагається невдало зловити…


«Такі красиві люди» 1551735690-1

Український фільм для любителів покопирсатися у темі сенсу життя.

Дві подруги – Люба та Марта – перебралися жити на берег моря: одна зі своєю сім’єю, а друга надала перевагу самотності.

Два різних світи: сімейного затишку та аскетизму, який, до слова, триватиме не надто довго, бо ж кохання завжди приходить неочікувано.

Саме так на життєвому обрії Марти з’являється Іван – письменник з не дуже вдалою кар’єрою.

Фільм обіцяє чудовий настрій та роздуми опісля.


«Афера доктора нока»

6Історія із Франції п’ятдесятих років минулого сторіччя.

Колишній шахрай Нок тікає від «колег» за океан, стаючи судновим лікарем без ліцензії. Але ним керують добрі наміри – Нок хоче реалізувати свій талант знаходити спільну мову з людьми, що легко дозволяє йому входити у довір’я пацієнтів, і, звісно, заробити грошей.

Через п’ять років доктор Нок, який отримав ліцензію на лікарську діяльність, з’являється в невеликому містечку Сен-Моріс. Використовуючи своє красномовство і чарівність, починає успішно лікувати здорових пацієнтів від неіснуючих у недуг.

І ось, коли справи помітно пішли вгору, несподівано виникають непередбачені обставини…


«Чоловіки у великому місті»

(комедія у двох частинках)

Німецький мелокомедійний двосерійний фільм про «сильну» стать знайомить телеглядачів із перипетіями з життя різних чоловіків.

Різні характери, різні ситуації, різні…


«Я працюю на цвинтарі»

Ще одна українська картина. Сашко встановлює надгробки на кладовищі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні з самотнім літнім чоловіком, який замовив сам собі надгробок, та з бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Раптом в його життя повертається дочка-підліток. Одночасно герой потрапляє в боротьбу за владу на кладовищі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень, зрештою, стає зрозуміло, що Сашко отримав важку психологічну травму через те, що сталося в його минулому.

263483-image-new-960x380-0


«У прямому ефірі»

Американський фільм для поціновувачів психологічних трилерів і фанатів Мела Гібсона. Ексцентричний радіо діджей приймає черговий дзвінок у студію від слухача, не підозрюючи, що ця розмова затягнеться на всю ніч. Невідомий погрожує вбити всю сім’ю шоумена в прямому ефірі. Щоб врятувати близьких, радіоведучому належить зіграти в гру на виживання: герою доведеться розкрити свої найбрудніші таємниці багатомільйонній аудиторії. Єдиний спосіб перемогти в цьому протистоянні – з’ясувати особистість злочинця. У цієї дуелі є одне правило: не переривати ефір.

167024028445-on-the-line


«У пошуку Сковороди» 

12-12-22-7

Документальна картина про українського письменника й філософа, 300-річчя з дня народження якого відзначили в листопаді.

У стрічці в ролі оповідачів про життєвий шлях і творчість Григорія Сковороди виступили:

  • лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук,
  • директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта,
  • директор Інститут філософії імені Г. Сковороди Анатолій Єрмоленко,
  • засновниця «Бібліотеки майбутнього» Вероніка Селега,
  • філософ Володимир Єрмоленко,
  • письменник Тарас Лютий,
  • історикиня, дослідниця історії Криму Гульнара Абдулаєва,
  • докторка філософських наук, професорка Київського національного університету імені Т. Шевченка Наталя Кривда,
  • директор Інститут національної пам’яті та військовий ЗСУ Антон Дробович.

Добірка українських мультиків

1187864

Нинішнім дітям, звиклим до величезного асортименту мультиків з тисяч іноземних джерел, варто було б переглянути українські різдвяні мультики.

Так, українські святкові мультфільми існують, хоча і не в такій кількості, як хотілось би. Тому пропонуємо переглянути разом з дітками чудові теплі історії про зиму, свята і справжні різдвяні дива….
При підготовці тексту використані матеріали сайту uakino.club.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар