Співак зі Знам’янки серед конкурсантів Нацвідбору на Євробачення-2020

© obozrevatel.com

СТБ та UA: Суспільне мовлення оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2020. За право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Нідерландах будуть боротися 16 конкурсантів, серед яких співак з Кіровоградщини KHAYAT.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією СТБ.

Андрій Хаят (KHAYAT) – молодий український артист та автор пісень, виступає у жанрі фольктроніка. Родом із міста Знам’янка. Його ім’я вперше зазвучало на співочому талант-шоу “Голос країни-9”, під час відбіркового етапу якого до хлопця обернулися всі судді. Хлопець дійшов до півфіналу.

Через непересічний талант і популярність серед публіки, Хаята запросили до участі у Національному відборі на Євробачення-2019, де він став одним із найяскравіших півфіналістів.

Після участі у конкурсі співак випустив дебютний альбом KHMIL’, що став синтезом електронної музики, етнічних мелодій та східних мотивів.

Із 8 лютого у прямих ефірах телеканалів СТБ і UA: ПЕРШИЙ він змагатиметься за право представляти Україну на цьогорічному Євробаченні у Роттердамі (Нідерланди).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар