“Жадан і Собаки” запросили кропивничан на презентацію нового альбому

Учасники харківського ска-панк гурту “Жадан i Собаки” записали відео, у якому запрошують кропивничан на свій концерт у нічному клубі “Fusion”, де музиканти презентують свій новий студійний альбом “Мадонна”. У альбомі десять треків – вісім нових робіт і дві оригінальні версії давніших пісень “ЖІС”, “Марат” і “Натаха”. “Мадонна” поєднує в собі фірмовий “собачий” драйв із новим, більш якісним та фірмовим, звучанням.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Робота над матеріалом велася в кількох студіях протягом останніх двох років . “Мадонна” стала для групи справжнім проривом і є на сьогодні, безумовно, найкращим альбомом «Жадана І Собак». Пісні з альбому, випущені синглами, такі як  “Бухло”, “Кобзон” і “Тьолка барабанщика” – встигли стати справжніми хітами й виспівуються на фестивалях вдячною аудиторією.

Можна не сумніватись, що новий альбом «Жадан І Собак» стане справжнім відкриттям для тих, хто цікавиться новою українською музикою – музикою, що фіксує реальність і не боїться незручних питань”.

Концерт відбудеться 12 грудня, о 19:00. Вхідні квитки коштують від 150 грн до 300 грн. Замовлення можна зробити на сайті kontramarka.ua або за телефоном +380668199576.

Окрім того, “Мадонна” з’явилася для вільного прослуховування та ліцензійного придбання на платформі першої української аудіокнигарні АБУК.

Читайте також: “Жадан і Собаки” у Кропивницькому показали 10 років своєї творчості

a519667f4fd3f8c7f1e67becea78f836.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар