Фестиваль дитячої творчості стартував у Кропивницькому

© kr-rada.gov.ua

Учора, 11 травня, у Кропивницькому стартував міський фестиваль дитячої творчості. Вже третій рік поспіль наше місто перетворюється на місто художників. Ініціатором проведення фестивалю традиційно виступила галерея “Єлисаветград” спільно з відділом культури і туризму, управлінням освіти, відділом сім’ї та молоді та управлінням економіки міської ради.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради.

Цього дня на майданчику перед обласним краєзнавчим музеєм по вулиці Архітектора Паученка юні художники малювали олівцями, акварелями і олією, на папері і полотні, і на власному тілі. У фестивалі взяли участь діти не лише з обласного центру, на захід завітали гості з Київа, Миколаїва та Дніпра. А власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов висловив сподівання, що у майбутньому фестиваль доросте до міжнародного рівня. Подивитись на роботи талановитих дітей завітав на фестиваль міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Під час фестивалю заплановані майстер-класи з боді-арту, ігротека, шоу ростових ляльок, виготовлення виробів з полімерної глини, виробів з паперу, уроки живопису від учнів дитячої художньої школи О. Осмьоркіна. На завершення свята відбудеться шоу мильних бульбашок.

Також у рамках фестивалю відбувся святковий концерт за участі творчих колективів шкіл міста, присячений Дню матері. А вихованці дитячо-юнацьких клубів відділу сім’ї та молоді вітали зі святом усіх присутніх кропивничанок, даруючи власноруч виготовлені листівки – «Від всієї душі», з написаними привітаннями та прикрасами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар