
У сучасному світі важко знайти жінку, яка не хотіла б побалувати себе живильною маскою для обличчя, адже стан нашої шкіри говорить про те, як вона піклується про себе. Якісні живильні маски для обличчя запобігають появі зморшок, насичують шкіру вітамінами. До складу можуть входити рослинні олії, амінокислоти та продукти бджільництва. Вони відновлюють ліпідний бар’єр та активізують роботу клітин епідермісу. Найчастіше можна зустріти живильні крем-маски.
Переваги живильних масок для обличчя
Поживні маски – універсальні, придатні для будь-якого типу шкіри та віку. Вони нормалізують баланс вологи та обмін речовин у клітинах завдяки гіалуроновій кислоті, вітамінам A, E, C, гліцерину та натуральним маслам.
Активні компоненти, що входять до складу цих масок, здатні боротися зі зморшками, зміцнювати шкіру. Регенеруючі та поживні маски використовують як щоденне доповнення до кремів або у вигляді інтенсивних курсів. Такі процедури доступні кожній дівчині і можна робити самостійно, без походу до косметологу.
Поживні та регенеруючі маски бажано наносити перед сном. Під час нічного відпочинку шкіра насичується всіма необхідними речовинами, а потім виглядає помітно свіжішою. До складу подібних масок нерідко входить вітамін A, що підвищує вироблення колагену, ензими, що володіють ефектом, що відлущує, а також безліч вітамінів, антиоксидантів і рослинних екстрактів.
До складу маски для обличчя входять вітаміни, екстракти корисних рослин, ефірні олії, кислоти та інші компоненти, які, проникаючи у клітини та тканини шкіри, насичують їх та заповнюють усі дефіцити.
Навіщо потрібні маски для обличчя
Маски для обличчя забезпечують інтенсивний догляд та допомагають швидко покращити стан шкіри. Їхні компоненти здатні проникати в нижні шари епідермісу, що уможливлює не тільки ефективну корекцію, але й вирішення більшості проблем. Це один із найкращих інструментів для підтримки краси та молодості шкіри.
Лайфхаки для ефективного використання масок:
- перед нанесенням маски необхідно провести глибоке очищення шкіри пілінгом або скрабом;
- не слід проводити процедуру за наявності порізів чи тріщин на шкірі;
- знімаючи кремові маски, слід уникати натискання на шкіру.
Правильне використані поживні маски усувають відчуття сухості та лущення, видимі ознаки втоми та стресу. Ключ до вибору – список інгредієнтів, який обов’язково присутній на будь-якій косметичній баночці.
Рекомендована тривалість нанесення косметичної маски – 15-20 хвилин. Для її рівномірного розподілу по шкірі можна скористатися плоским пензлем або лопаткою.
Особливості застосування живильних масок
Робити маску потрібно регулярно, із частотою 1 раз на тиждень. Її слід наносити на добре очищену шкіру. Бажано використовувати засіб у вечірній час: у стані спокою шкірний покрив найповніше зрозуміє активні інгредієнти складу маски. У масках від Джоко Бленд усі такі інгредієнти – натуральні, при цьому вони чудово вбираються у шкіру. Саме тому для догляду за обличчям слід використовувати лише ефективні та безпечні продукти професійної категорії, виготовлені та ретельно протестовані у лабораторних умовах. Не потрібно використовувати маски, самостійно приготовані за знайденими на просторах інтернету рецептами. Такі рецепти не перевіряються, а отримана в результаті домашнього приготування суміш може завдати шкоді шкірі.
Застосування живильної маски здатне позитивно вплинути на здоров’я шкірного покриву, зміцнити природний імунітет тканин та покращити зовнішній вигляд обличчя. Головне – правильно вибрати.
Залишити коментар: