Лептопи MacBook Pro M3: Ідеальний вибір від iSpace.ua

У жовтні минулого року Apple представила захоплюючу нову лінійку процесорів M3, призначених перевернути уявлення про продуктивність. Якщо ви плануєте купити Макбук, то ці інноваційні чіпи, побудовані на передовій 3-нанометровій архітектурі та досвіді трьох років ери Apple Silicon M1, роблять це рішення ще більш привабливим. У порівнянні з першим поколінням M1, новий M3 забезпечує таку ж продуктивність, але при набагато ефективнішому використанні енергії.

Характеристики лінійки процесорів Apple M3

Вся серія M побудована на 3-нм техпроцесі і включає в себе вдосконалені центральні та графічні процесори, а також потужний 16-ядерний вбудований нейронний двигун. Підвищене передбачення гілок та поліпшений механізм виконання надають ядрам центрального процесора видатну ефективність.

Проте виробник Apple не випадково представив три конфігурації чіпів. Розглянемо кожен з них більш детально.

M3 – ідеальна база для всіх

Новий MacBook Pro M3, замінюючи свого попередника M2, надає користувачеві відмінні технічні характеристики:

До 24 ГБ об’єднаної пам’яті 25 мільярдів транзисторів 8-ядерний ЦП (4 ядра продуктивності і 4 ядра ефективності) – на 35% швидше, ніж чіпи M1, та на 20% швидше, ніж чіпи M2 10-ядерний графічний процесор – до 65% швидше, ніж чіпи M1, та на 20% швидше, ніж чіпи M2 (https://ispace.ua/ua/mac/macbook-pro).

real-b627d634-1459-4fdf-9f1f-6e159ce546bc

M3 Pro – золота середина.

Якщо вам потрібна витривалість та продуктивність, M3 Pro – ваш вибір:

До 36 ГБ об’єднаної пам’яті 37 мільярдів транзисторів 12-ядерний процесор (6 ядер продуктивності і 6 ядер ефективності) – на 30% швидше, ніж чіпи M1 Pro 18-ядерний графічний процесор – до 40% швидше, ніж чіпи M1 Pro, та на 10% швидше, ніж чіпи

M2 Pro M3 Max – для максимальних потреб.

І, нарешті, M3 Max – чіп для тих, хто прагне до максимуму:

До 128 ГБ об’єднаної пам’яті 92 мільярди транзисторів 16-ядерний ЦП (12 ядер продуктивності і 4 ядра ефективності) – на 80% швидше, ніж чіпи M1 Max, та на 50% швидше, ніж чіпи M2 Max 40-ядерний графічний процесор – до 50% швидше, ніж чіпи M1 Max, та на 20% швидше, ніж чіпи M2 Max Зверніть увагу на сімейство чіпів M3 – це інноваційні рішення, що гарантують видатну продуктивність на багато років вперед. Придбати MacBook від Apple – це не лише стильно, але й дуже перспективно.

Про iSpace.ua

iSpace.ua (Ай Спейс) – офіційний представник Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller. У наших Apple Stores ви зможете знайти повний асортимент комп’ютерів Mac (включаючи MacBook Pro, MacBook Air та інші моделі), смартфонів iPhone, годинників Apple Watch, планшетів iPad і безпровідних навушників AirPods, а також великий вибір аксесуарів та програмного забезпечення. iSpace – це експертний центр Apple в Україні, де ви завжди можете звернутися з будь-яким запитанням та отримати кваліфіковану консультацію від фахівців офіційного представництва Apple Premium Reseller.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар