Процес обміну біткоїн на готівку швидко й надійно

© Фото з відкритих джерел

Досить часто, власники криптовалюти, бажають здійснити обмін біткоїн в долари на  Let’sPay, бо саме тут все можна зробити швидко і без хвилювань. Тут все можна зробити швидко, безпечно та конфіденційно. Конвертувати в одну з тих валют, що представлені на сервісі. В якості прикладу це може бути американський долар. Причому зробити це можна у готівку, оскільки обмінний сервіс пропонує виключно якісні послуги. Без особливих зусиль можна обміняти Біткоїн на долари, з наявністю невеликого і справедливого розміру комісії.

Саме BTC являється найдорожчою та найбільш популярною криптовалютою світу. Саме тому виступає як дуже потрібний актив для проведення інвестицій. Але інколи можуть бути потрібні гроші, щоб купити товар у магазинах чи тих сервісах, де криптовалютні платежі не приймаються. Тоді потрібно перейти за посиланням https://letspay.me/ua/change/btc/usd, щоб перевести біткоїн у долари й отримати готівку.

Процедура обміну біткоїн на готівку: головні дії

Щоб можна було перевести біткоїн у долари, потрібно вибрати потрібний розділ у меню. Тоді користувач побачить курс, що доступний саме зараз. Після цього виконати наступні дії:

  • Потрібно вказати точну суму криптовалюти, яку збираєтеся віддати. Також можна вказати скільки потрібно USD;
  • За допомогою онлайн-калькулятора, виконується конвертація Біткоїн у долари. Все підраховується в автоматичному порядку. Враховуються ті курси обміну, що являються актуальними на момент створення поточної заявки й обміну.

Користувачу потрібно враховувати, що у випадку з кожним напрямом, існує ліміт по ВТС. Ще варто перед початком операції, перевірити готівковий резерв. Якщо не вистачає, тоді можна звернутися до служби підтримки. І тоді питання буде вирішено з максимальною оперативністю.

Далі потрібно здійснити наступний крок, що полягає у внесенні особистої інформації:

  • Потрібно вказати електронну пошту;
  • Вказати мобільний телефон, щоб співробітники мали змогу тримати зв’язок з користувачами;
  • Якщо користувач вважає за потрібне, може залишити коментар.

Всі ці дії можна здійснити, перейшовши за посиланням https://letspay.me/ua/change/btc/usd, де все розписано детально та зрозуміло.

Підсумки співпраці з сервісом Let’sPay

У тому разі, якщо зробили все правильно, тоді залишається натиснути функцію, щоб здійснити обмін валют. Далі станеться процес переведення біткоїн у долари. Після чого, потрібно підтвердити  створену заявку, номер умови. Ще потрібно враховувати, що самі надходження залежить від того, наскільки завантажений блокчейн. Тому користувачу потрібно дочекатися, доки операція виявиться підтвердженою.

Після того, як кошти будуть надіслані, варто звернутися до оператора, який підкаже, яким чином діяти далі. Головні переваги співпраці з Let’sPay, полягають у невеликих комісіях, високій швидкості з якою оброблюються заявки. Курс обміну вигідний, інтерфейс сайту зручний та зрозумілий на інтуїтивному рівні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар