Андрій Райкович: Я не проти нової назви міста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович запевнив, що він не виступає проти нової назви міста.

Про це він заявив учора, 15 липня, під час спілкування з журналістами.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада України перейменувала Кіровоград на Кропивницький.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Андрій Райкович: Я не проти нової назви міста

 1. ело не только в том,как называть город,но КАК ПРИНЯТО решение по его переименованию
  “Ярынич Константин
  23 ч ·
  ПАРУБІЙ НЕ МАВ ПРАВА ПІДПИСУВАТИ ПОСТАНОВУ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ КІРОВОГРАДА НА КРОПИВНИЦЬКИЙ!
  Те, яким чином сьогодні відбувалось голосування за перейменування мого рідного Кіровограда, є проявом цинічного особистісного брехливого ставлення до народу України!
  Голова Верховної Ради під час сьогоднішнього розгляду проекту Постанови про перейменування Кіровограда на Кропивницький, грубо порушивши вимоги Регламенту, не надав жодному народному депутату слова для виступу як того вимагає Закон!
  Більше того, на початку розгляду питання про перейменування окремих населених пунктів, спікер парламенту декілька разів наголосив для народних депутатів, що на голосування виноситимуться тільки ті населені пункти, питання щодо найменувань яких ПОГОДЖЕНІ усіма сторонами.
  Голова Верховної Ради також свідомо не надав слова для обов’язкового відповідно Регламенту Верховної Ради виступу представника профільного комітету, який мав би поінформувати народних депутатів, що до Комітету надійшло рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року про незгоду з рішенням перейменувати місто Кіровоград на місто Кропивницький!
  Про це рішення промовчав й Голова Верховної Ради, до якого з відповідним зверненням також звернулася міська рада! Можливість поінформувати про дане рішення спікер відібрав й від народних депутатів, позбавивши їх законного права на виступ! (два за – два проти)
  Таким чином, забудьте, що Ваша думка комусь цікава, а ваш вибір – для когось важливий! Десяток народних депутатів та псевдо-істориків нав’язали нашому рідному місту своє найменування! І їм байдуже, чи хочуть самі мешканці жити в місті з такою назвою!
  Хочу нагадати, що відповідно до результатів опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 63,4% жителів міста зовсім не підтримують назву Кропивницький! Ще 18,4% скоріше не підтримують таке рішення.
  Але Голова Верховної Ради пішов ще далі в напрямку порушень Регламенту!
  Одразу після голосування, я зареєстрував Постанову про скасування рішення Верховної Ради щодо перейменування Кіровограда, оскільки дане рішення було прийнято з грубим порушенням вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради України!
  До моменту розгляду та голосування за зареєстровану мною Постанову про скасування результатів голосування, спікер парламенту не мав права підписувати прийняте сьогодні рішення!
  Натомість, як бачимо, для керівництва Верхової Ради закони не писані!
  Це все, що Вам потрібно знати про подвійні стандарти, про лицемірство, про нехтування букви Закону та зневагу вибором жителів мого рідного Кіровограда.https://www.facebook.com/yarinichkv?fref=nf

 2. Очень верное решение дать название городу – Кропивницкий, именно специалистами научной, культурной и творческой интеллигенции, закрепив его решением ВР, в той ситуации, когда отдельные местные князьки только пытаются себе в угоду манипулировать общественным сознанием под видом фальсифицированных обсуждений и местных референдумов. Эти имперские совки вначале, в период своей коммуняцкой прихватизации, украли у нас всех предприятия, сделав их своими, раздерибанили всё, что только попалось им в лапы, а теперь хотят украсть у нас уже и само имя города, навязывая своими фальсификациями имперскую ему кличку как тот “Ели советы град”, с их «процентами общественного мнения», написанных на одной «кухне». Ведь за елисаветград, как раз и выступают все местные князьки из недобитых регионалов, привлекая к этому тех же бабок, которых точно так же привлекали ещё ранее для сохранения имени палача Украины, и которым теперь не судами нас всех пугать, а самим сидеть за прошлое, как и тому донецкому малоросскому «ларинскому» пособнику янычар, что тянут в прошлое их имперским названием. Ведь, те же двойные стандарты, у тех, кто ездит отдыхать в Европу, хочет жить для «себя любимого» по-европейски, а сам ратует для всех за имперскую труху прошлого названия города в самом центре Украины. Пусть и тот «ларинский недоросс» на своей родине в Донбассе командует, с какими именами быть населенным пунктам, а не у нас. Быть нашему городу в центре Украины, только с украинским названием! Кропивницкий! А всё остальное, это – измена интересам Украины, когда истинные патриоты борются за её будущее, а все эти сепары, толкают её в прошлое. А если, такому мэру не нравится украинское название, то пусть и оставит кресло мера. Мы – за будущее Украины, за Кропивницкий!

 3. Дело не только в названии,но и в том,КАК оно присвоено городу.Если с нарушением закона,игнорируя мнение городской общины,то в таком случае должны объединиться ВСЕ граждане,НЕЗАВИСИМО от того,какой вариант наименования города им дорог,и ВЫСТУПИТЬ против такого постановления.Все должно быть сделано ДЕМОКРАТИЧНО! Либо майдановская АНАРХИЯ,революцийна доцильнисть,либо ДЕМОКРАТИЯ!

 4. Ось як прокоментував журналістам перейменування Кіровограда міський голова Андрій Райкович:
  – Як я можу до цього ставитися, якщо рішення Верховна Рада прийняла всупереч думці більшості наших громадян? Ім’я, з яким ми маємо прославляти наше місто трудовими, спортивними, інтелектуальними досягненнями, мають обрати люди, які в ньому живуть. Під час результатів опитування кіровоградців назва «Кропивницький» не була першою чи навіть другою й набрала лише три відсотки голосів. Не звернула увагу Верховна Рада і на позицію Кіровоградської міської ради. Нагадаю, що були пропозиції перейменувати Кіровоград на Єлисаветград, однак вирішили, що ця назва імперська (хоча насправді так місто названо було на честь Святої Єлисавети), і що зараз з огляду на події на Сході країни вона не на часі.http://www.vechirka.com.ua/andr-i-raikovich-verxovna-rada-ne-dosluxalasya-do-dumki-gromadi

Коментарі заборонені.