“Баба Єлька” виграла освітній візит у Лондон

ГО “Баба Єлька” перемогла у відборі на освітню поїздку у Великобританію, який проходив у рамках проекту Британської ради в Україні “Активні Громадяни”. Представляти команду у Лондоні буде журналістка і координаторка майбутнього музею “Баби Єльки” Світлана Листюк.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією директорки Агенції сталого розвитку “Хмарочос” та фасилітаторки програми “Активні громадяни” Ірини Ткаченко.

Від України відбір пройшли лише двоє кандидатів – із Кіровоградщини і Донеччини. На розгляд комісії вони представили розгорнуту анкету з інформацією про особистість конкурсанта, його персональні досягнення та вклад у розвиток спільного проекту, суть проекту та його значення для громади (суспільства), перспективи подальшої реалізації та інше. А також підготували мотиваційне відео, яке мало переконати комісію, що саме цей проект вартий уваги Британської ради.

Презентаційне відео "Баби Єльки" для освітньої поїздки у Великобританію

Це мотиваційне відео, створене Олександром Майоровим за сценарієм Світлани Листюк, стало вирішальним під час відбору кандидатів на освітню поїздку до Великобританії. Проект "Баба Єлька" так зацікавив іноземців, що вони захотіли дізнатися більше. Ми нікому не зізнаємося, що робили його в "авральному" режимі і на гіпершвидкості, бо вийшло класно))) Дивіться і насолоджуйтеся!

Опубліковано Баба Єлька Четвер, 31 жовтня 2019 р.

Представниця “Баби Єльки” Світлана Листюк під час навчального візиту презентує досягнення команди за минулий рік та медійну роботу головного партнера “Нової газети”. А також отримає нові знання та інструменти для подальшого просування “Баби Єльки” як суспільно-важливого для громади проекту.

“Програма “Активні громадяни” Британської ради є програмою можливостей і розвитку! Це перший візит гарнтерів та активних громадян від Агенція сталого розвитку “Хмарочос”, сподіваємося, не останній! В цьому ми вбачаємо нашу місію – бути платформою доя розвитку і можливостей”, – зазначила Ірина Ткаченко.

Нагадаємо, проект “Баба Єлька” заснований у липні 2018 року. До команди входять етновиконавиця Світлана Буланова, редакторка “Нової газети” Інна Тільнова, піарниця Вікторія Семененко, журналісти Ігор Крушеницький та Світлана Листюк, фотографи Майкл Ендрюс та Олександр Майоров, науковий консультант Олександр Ратушняк, художник Костянтин Данильченко.

Головна мета проекту — записати автентичні українські пісні, спонукати по-іншому поглянути на народну творчість, позбавлену шароварщини, позбувшись при цьому комплексів національної меншовартості. Для втілення своїх ідей команда працює над створенням креативного простору, на базі якого відбуватимуться різноманітні творчі заходи, виставки, майстер-класи тощо. Завдяки методичному керівництву Агенції сталого розвитку “Хмарочос”, цей проект підтримала Програма Британської ради “Активні громадяни”.

Дізнатися більше про “Бабу Єльку” можна на сторінці проекту у Facebook.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар