Важливо

Що думають новенчани про затримання свого селищного голови за підозрою у хабарництві

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Як ми вже повідомляли, вчора 5 жовтня, прес-служба військової прокуратури Південного регіону України повідомила про затримання під час отримання неправомірної вигоди в сумі 300 тис. грн. голови Новенської селищної ради м. Кропивницький Сергія Денисенка.

Редакція Першої електронної вирішила поцікавитись у мешканців селища про їх ставлення до цієї події.

Думки опитаних нами новенчан були розділені на два табори. Перший – це люди, які не знали особисто Сергія Денисенка і не знали про його затримання, а другий – люди, які знали селищного голову і не вірять у те, що він міг взяти хабар. Більш того, частина новенчан припустили, що Денисенка підставили.

Цікаві деталі затримання Сергія Денисенка розповіла секретар Новенської селищної ради Ірина Огаль. За її словами, представники поліції та військової прокуратури прибули до селищної ради, коли голови там не було, і попередили працівників про те, яка процедура зараз буде відбуватись. Вони дочекались Сергія Денисенка, і потім довго говорили з ним у кабінеті. Ірина Огаль стверджує, що у підозрюваного в хабарництві дістали з барсетки 5 тис. грн його особистої зарплати, що зазначено і у протоколі.

Чому військова прокуратура у своєму релізі про затримання повідомляє, що “військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно із співробітниками Кіровоградського Управління захисту економіки Національної поліції України під час отримання неправомірної вигоди в сумі 300 тис. грн викрито та затримано голову Новенської селищної ради” секретар селищної ради не розуміє. За її словами, ніяких інших коштів вилучено не було.

Що думають новенчани про затримання свого селищного голови за підозрою у хабарництві, дивіться у нашому сюжеті.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Що думають новенчани про затримання свого селищного голови за підозрою у хабарництві

  1. Голова бездарний, як і тоді, коли був на посаді Начальника Комунальник-96. ЖКГ в занепаді не в наслідок занепаду по всій країні, а по причині недбальства на предмет виконання своїх посадових обов.язків. Коштів вистачає, клептоманія заважає.

  2. Цілком поділяю думку більшості новенців: селищного голову підставили ті, кому вигідно ловити рибку в каламутній воді.

Коментарі заборонені.