Важливо

Кропивницький “Електротранс” став кращим підприємством міського електротранспорту України

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За результатами І кварталу 2018 року кропивницьке КП “Електротранс” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту в Україні у своїй підгрупі. Рейтинг комунальних підприємств за усіма показниками діяльності щоквартально складають Корпорація підприємств міського електротранспорту України “Укрелектротранс” та Профспілка працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України.

Про це Першій електронній газеті повідомив директор КП “Електротранс” Олександр Луценко.

“Конкурс проводять у трьох групах – в залежності від кількості електротранспорту та співробітників на підприємстві. Наше КП “Електротранс” входить у третю групу. Це підприємства, які мають у парку до 50-ти одиниць електротранспорту і де працевлаштовано до 500 чоловік. Ми у своїй групі зайняли 1 місце”, – розповів очільник кропивницького “Електротрансу”.

За словами Олександра Луценка, при визначенні переможця враховували усі показники ефективності економічної та господарської діяльності підприємств.

У першій групі традиційно перемогло КП “Вінницька транспортна компанія”, а в другій – КП “Рівнеелектроавтотранс”.

Нагадаємо, за результатами рoботи у першoму кварталі 2017 року КП “Електротранс” мав третій показник.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар