Важливо

Кропивницький КОРД затримав небезпечного злочинця у Черкасах

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Учора, 24 травня, стався збройний напад на приміщення одного з місцевих всеукраїнських об’єднань у Черкасах. До будівлі увірвався чоловік, у руках якого був пістолет і граната. Нападник влаштував стрілянину, внаслідок якої загинула одна людина. Сам нападник був знешкоджений бійцями КОРДу з Кропивницького і зараз знаходиться в лікарні під конвоєм.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Нацполіції України.

За даними сайту obozrevatel, зловмисник, який влаштував стрілянину в офісі всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, вбив депутата обласної ради Сергія Гуру.

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, зловмисник зачинився всередині, не висуваючи жодних вимог. Поліція оточила район. Було введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Заручник». Найближчий спецпідрозділ КОРД з м. Кропивницький був піднятий по тривозі та направлений до Черкас.

“Почувши звуки пострілів у приміщенні, керівники операції прийняли рішення про проведення активних дій. Начальник поліції Черкащини запропонував себе в якості заручника в обмін на людей, які могли знаходитися у приміщенні. Наблизившись до вхідних дверей, де перебував озброєний злочинець, він за допомогою спецпідрозділу затримав правопорушника”, – повідомив Сергій Князєв.

Водночас Голова Нацполіції відзначив грамотність дій правоохоронців, оскільки під час огляду приміщення поліцейські виявили і знешкодили розтяжку, яка складалася з бойової гранати Ф-1: «Якби вона не була своєчасно виявлена, то ті працівники поліції, які проникли в приміщення, загинули б або отримали важкі тілесні ушкодження».

Затриманий правоохоронцями зловмисник наразі перебуває у лікарні під цілодобовим озброєним конвоєм. «Обставини, мотиви, а також те, що спонукало вказаного громадянина вчинити це правопорушення, ми з’ясуємо у найкоротший час.

“Наразі поліція Черкаської області проводить розслідування за ч. 2 ст. 115 КК України – умисне вбивство. Водночас слідчі врахують фактор захоплення заручників, а також додатковий епізод – встановлення “розтяжки”, який кваліфікуватиметься як замах на вбивство працівників поліції”, – додав Сергій Князєв.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар