Маршрутника, який невдало пожартував над мамою загиблого АТОвця, повезли на могилу Героя

Водія кропивницької маршрутки №134, який сьогодні, 18 квітня, невдало пожартував над матір’ю загиблого бійця 17-го мотопіхотного батальйону Ігіта Гаспаряна, повезли на могилу Героя у село Червонопілля Бобринецького району. За словами АТОвців, які після інциденту знайшли цього водія на базі автопідприємства, вони змусять “жартівника” стати на коліна перед могилою загиблого військового і просити вибачення.

Водій маршрутки і директор підприємства також пообіцяли, що він вибачиться особисто перед матір’ю Героя.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ та у соцмережах розповсюдилася інформація про те, що водій маршрутки №134 нібито викинув посвідчення матері загиблого учасника АТО Ігіта Гаспаряна. Після розслідування інциденту, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міськради Олександр Вергун зазначив, що водій не викидав посвідчення, а просто “невдало пожартував”.

Після того, як інформація про інцидент поширилася містом, група демобілізованих та діючих учасників АТО відправилася на автобазу перевізника КТ “Автолегіон Варванської Ю.В.”, який обслуговує маршрут №134.

На території підприємства АТОвці зустрілися із “жартівником”, який назвався іменем Андрій, та директоркою фірми Тетяною Глибенко.

P80418_165052

P80418_170344

Розмова із водієм відбувалася на підвищених тонах. Він підтвердив версію про невдалий жарт, яку раніше озвучив начальник управління транспорту Олександр Вергун.

“Жінка зайшла у маршрутку на вул. Комарова. Салон був переповнений, тому вона стояла на східцях. Жінка дістала і показала мені посвідчення і стояла тримала його в руках аж до світлофора біля податкової. Коли ми зупинилися на червоне світло, я взяв посвідчення, відкрив, подивився і збирався вже віддати, але вона почала говорити “Де моє посвідчення, віддайте його”. На що я жартома відповів “Я викинув його у вікно”, – розповів водій маршрутки.

Він запевнив, що відразу віддав посвідку жінці. Окрім того, наполягає на тому, що не читав зміст посвідчення, тому не знав, що жінка є матір’ю загиблого військового.

Вислухавши розповідь винуватця інциденту, учасники АТО висунули свої вимоги директору “Автолегіону” і водію-“жартівнику”. Військові наполягли на тому, що водій має вибачитись перед матір’ю Ігіта Гаспаряна, компенсувати їй моральну шкоду у вигляді денної виручки з маршруту, а також – поїхати з ними на могилу загиблого Героя.

Водій погодився віддати свою денну виручку, а щодо решти машин – мала вирішити директорка КТ “Автолегіон Варванської Ю.В.”.

Тетяна Глибенко запевнила, що водій вибачиться перед матір’ю Героя, і комісія на підприємстві визначить, звільняти його, чи ні.

“Нам неприємно визнавати, що такий випадок трапився на нашому маршруті. Ми дисциплінарно покараємо цього водія і зараз вирішується питання, чи має він моральне право далі працювати на нашому підприємстві. Ми мали зараз намір поїхати до мами, але нас попросили не робити цього, бо вона погано себе почуває. Але ми все одно вибачимося перед нею згодом. Ми також плануємо зустрітися із вдовою загиблого учасника бойових дій”, – розповіла директорка КТ “Автолегіон Варванської Ю.В.”.

Пристрасті під час спілкування настільки накалялися, що Тетяні Глибенко згодом стало зле, і вона ледь не втратила свідомість. Її встиг підхопити один з АТОвців, а щоб повернути жінку до тями її обливали водою.

Screenshot_4

Зрештою водій-“жартівник” ще раз вибачився перед усіма учасниками АТО, запевнив, що він вибачиться перед матір’ю загиблого Героя і передав їй через радника міського голови з питань АТО Віктора Танцюру грошову компенсацію за моральну шкоду.

Далі група АТОвців та водій 134-ї маршрутки сіли у автобус і вирушили у село Червонопілля Бобринецького району, де захований Ігіт Гаспарян.

Військові наполягають, щоб маршрутник став на коліна перед могилою загиблого захисника України і перепросив за те, що образив його матір.

Наприкінці спілкування АТОвців із водієм та директоркою на територію підприємства прибуло дві машини патрульної поліції і навіть начальник кропивницького відділу поліції Дмитро Авдієнко. Правоохоронців ймовірно викликала жінка, яка чергувала на прохідній автобази.

Поліцейські поспілкувалися із Тетяною Глибенко і поїхали з місця події.

Нагадаємо, Ігіт Гаспарян був добровольцем 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

10 лютого 2015-го року загинув на блокпосту поблизу міста Горлівка під час атаки російських збройних формувань – відстрілювався, під час оточення блокпосту окупантами. Щоб не потрапити в полон – підірвався. У тому ж бою загинув сержант Вадим Харті.

Похований Ігіт Гаспарян 13 лютого на батьківщині – в селі Червонопілля Бобринецького району. Без батька та чоловіка лишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Читайте також: Як маршрутник пояснив свій невдалий жарт над мамою загиблого АТОвця (ВІДЕО)

P80418_170551

P80418_165043

P80418_165525

P80418_170315

Screenshot_5

P80418_170714

P80418_175153

P80418_175528

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

6 коментарів до Маршрутника, який невдало пожартував над мамою загиблого АТОвця, повезли на могилу Героя

  1. А як же закон? Безпредєл зі сторони атовців! Можно б було подати в суд, і в законом порядкі стягувати моральну або матеріальну компенсацію!

    • А хто з нього стягував?Вiн сам,добровiльно запропонував грошi.Хай тiльки скаже,що це було не так.

  2. Это самый неадекватный Водитель на маршруте, который позволяет себе оскорбления в адрес детей, стариков и т.д. Очень рада, что нашлись наконец люди, которые хоть немного его приструнили! Надеюсь, что все таки его уволят, потому что ехать вместе с ним-настоящий стресс(

  3. Нема повної інформації-може бути маніпуляція!

Коментарі заборонені.