Важливо

У махінаціях Юрія Давидова поставить крапку суд

© Ілюстрація

Київська місцева прокуратура № 7 м. Києва здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні 42017101070000250 від 17.10.2017 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.212, ч.2 ст.205 КК України, пов’язаному із ухиленням від сплати податків та організації роботи фіктивних підприємств.

Зокрема в Ухвалі №758/24/18 Подільського районного суду міста Києва, яка оприлюднена на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, вказано, що в ході проведення обшуку, проведеного в Кропивницькому по вул. Шевченка, 18А, виявлено та вилучено печатки, кліше, фінансово-господарські документи низки підприємств, які зареєстровані за різними адресами. Серед компаній, які «працювали» в одному офісі по вул. Шевченка, ТОВ “Щедрі Лани Кіровоградщини”, ТОВ “Пі Енд Ес Груп”, ТОВ Толлінг”, ТОВ “Капіталінвестмент”, ТОВ “Сантос Плюс”, ТОВ “Украгроміць”, ТОВ “Законне Право”, ТОВ “СФС Трейд”, ТОВ “Саундагро”, ТОВ “Мармар Груп”, ТОВ “Агрорезультат”, ТОВ “Трейдпул”, ТОВ “Алан Стиль”, ТОВ «Прометей МВ», ТОВ «Адарастар», ТОВ «Агрофірма Маяки». Крім того, під час обшуку виявлені печатки Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати та Міністерства охорони здоров’я України. Такий набір може свідчити про те, що печатки використовували для завірення документів, для посвідчень сертифікації товарів для подальшого їх експорту.

Документи, кліше, печатки вищевказаних підприємств, переховувались у цокольному приміщенні будівлі, у кімнаті, на дверях якої розміщено вивіску «Матеріальний склад». Обшук також вилучив печатки та установчі документи компаній – нерезидентів LLP Capital Introtex, International Group LLP APOLLO, RESOURCES AG APOLLO, SPRING TRADE LP, GOLLIDER GLOBAL LLP, UPNEY ROAD LIMITED, MENEGEMENT LIMITED APOLLO, які зареєстровані за межами України, однак їх установчі та первинні фінансово – господарські документи зберігалися у Кропивницкьому, за адресою вул. Шевченка 18А.

Це «надає підстави вважати про «фіктивність» вказаних СГД та незаконність здійснення фінансово-господарської діяльності, та як наслідок усіх фінансово – господарських операцій, які проведені за участю вказаних вище підприємств», – вказано в Ухвалі.

Діяльність цих підприємств може бути пов’язана із нинішнім керівником компанії Apollo Group Юрієм Давидовим. Зокрема на цей висновок наштовхує той факт, що ТОВ «Щедрі Лани Кіровоградщини» зареєстровані за адресою вул. Бульвар Студентський, 1. На вказану адресу посилається і сайт фірми Apollo Group, дані про яку, проте, відсутні в Єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб. (Судячи з домену, використаного для електронної пошти фірми, компанія зареєстрована у Швейцарії).

Юрій Давидов © Delo.ua

Крім того, відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань одним із засновників і директором ТОВ «Толлінг» (вул. Шевченка, 18, м. Кропивницький), а також засновником ТОВ «СФС Трейд» є ЯНУШЕВИЧ СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ, який є близьким родичем Давидова Ю.Г.

Крапку у розслідуванні щодо махінації Ю. Давидова поставить суд.

Але чи не опиняться відповідальними менеджери, яких він може підставити?..

Наразі слідство триває.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до У махінаціях Юрія Давидова поставить крапку суд

  1. Десятки фиктивных предприятий! Прокуратура обязана положить конец воровству и мошенничеству Давыдова!

  2. Юра, ушлый парень! Палюбасу кого то подставит, это он умеет. 100 пудово вылезет из этой истории белым и пушистым.

Коментарі заборонені.