На Кіровоградщині шукають головних “ватників”

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація: discussiya.com

У Кропивницькому розпочався прийом кандидатур на Анти-премію «Вата року-2017», яку третій рік поспіль вручають чиновникам, ЗМІ тощо, які робили публічні заяви або демонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави. Кандидатів може пропонувати громадськість – із них журі потім обере “найяскравіших персон”, які заслуговують на анти-премію.

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі Асоціації політичних наук.

Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», Центр української політики «Ексампей», Кропивницький обласний осередок ГО «ДІЯ» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» розпочинають прийом кандидатур на звання «Вата року» за 2017 рік.

За інформацією, журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року». Інформацію про номінанта та обґрунтування заявки у довільній формі треба надіслати до 4 грудня на електронну адресу АПН: kvis.kirovograd@gmail.com.

“Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2016 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Представники оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть авторитетні кропивницькі журналісти та громадські активісти.

Для довідки: Анти-премія «Вата року» стала щорічною і вручатиметься в Кропивницькому вже втретє. Започатковано вручення у 2015-му році. За два роки «Вату року» отримували чиновники, бізнесмени, ЗМІ, священнослужителі, депутати, у т.ч. і Верховної Ради. Оцінювала претендентів експертна комісія у складі 13-ти громадських діячів та журналістів.

Нагадаємо, 20 грудня минулого року під час засідання 7 сесії міськради Кропивницького громадські активісти та АТОвці оголосили володарів антипремії “Вата року”.

Нагадаємо також, у Кропивницькому депутати вчергове провалили голосування за перейменування Кіровоградської міської ради у Кропивницьку міську раду. Депутати продовжують вперто ігнорувати Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. 21 листопада “за” декомунізацію міськради віддали свої голоси лише 14 депутатів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до На Кіровоградщині шукають головних “ватників”

  1. Рождается новая форма сегрегации-неонацизма?

    • Гітлер воскрес – слава СС!卐卐卐

Коментарі заборонені.