Важливо

Сім із двадцяти нових автобусів уже на півдорозі з Мінська до Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
МАЗ-103 486/фото: abw.by

Сім із двадцяти великогабаритних автобусів МАЗ 103 486, які за майже 70 млн грн кропивницьке КП “Електротранс” придбало у дніпровської фірми ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН», уже прибули в Україну. Наразі вони знаходяться у Києві, де отримують українську сертифікацію та укомплектовуються додатковим обладнанням. Нагадаємо, автобуси МАЗ 103 486 виготовляються у Республіці Білорусь.

Про це Першій електронній газеті розповів начальник управління транспорту Олександр Вергун.

“На сьогодні уже розмитнено 7 автобусів. Чотири з них вже укомплектовані додатковим обладнанням, яке ми передбачали у оголошенні торгів – це пристрої доступу до Інтернету за допомогою WI-FI, монітори, відеоспостереження в салоні та зовні”, – розповів керівник управління.

За його словами, автобуси у Кропивницький будуть надходити партіями, першу з яких очікуть вже на початку вересня. А якщо не буде ніяких проблем із розмитненням, то до кінця вересня усі 20 автобусів приїдуть у Кропивницький. Як уже відомо, автобуси їхатимуть з Білорусі у Кропивницький своїм ходом.

Працівники КП “Електротранс” активно готуються приймати новенькі транспортні засоби. З 24 по 26 серпня делегація з підприємства була у відрячдженні у Мінску на автозаводі МАЗ. Там фахівці проходили навчання по експлуатації автобусів білоруського виробництва.

Нагадаємо, на початку квітня кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” оголосило тендерну заявку на закупівлю 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, який відбувся 15 травня, з пропозицією 69 млн 579 тис. 900 грн переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

Ці нові транспортні засоби планують задіяти для перевезення містян у віддалені райони Кропивницького на 7 маршрутах.

Згодом один із учасників тендеру (постачальник українських ЛАЗів ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг») намагався оскаржити своє недопущення до тендеру на закупівлю автобусів у Кропивницький.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*