Важливо

У Кропивницькому водій 55-ї маршрутки виганяв із салону АТОвця з батальйону “Святослав”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому стався черговий випадок нетактовної поведінки водія громадського транспорту щодо учасника бойових дій на сході України. Кермувальник 55-ї маршрутки з номером ВА 1196 АА намагався вигнати з салону бійця батальйону “Святослав” Ярослава Лузана, який показав йому посвідчення учасника бойових дій.

Про це чоловік написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Коли АТОвець зайшов до салону і продемонстрував водієві посвідчення УБД, яке дає право на безкоштовний проїзд, той почав йому хамити і виганяти з салону.

“Я не буду їхати поки ти не вийдеш з салону! Задовбали тикать дулі замість грошей! Понакупляють УБД і тикають”, – заявив маршрутник.

За учасника бойових дій заступилися пасажири маршрутки і водій змушений був продовжувати рух.

Цей випадок неабияк обурив Ярослава, і він вирішив не залишати подібне нахабство безнаказаним. За його словами, це вже не перший ексцес з водіями на 55-му маршруті.

Сьогодні, 20 липня, Ярослав Лузан прийшов до управління транспорту міської ради і написав скаргу на водія маршрутки.

“Це сталося на Балашівці, біля райсуду, учора, 19 липня, десь о 17.10. Я зупинив маршрутку № 55, він навіть не відразу зреагував, бо я був у військовій формі. Десь через метрів 200 я догнав його і зайшов у салон. Коли я дістав посвідчення УБД, водій став звинувачувати, що воно куплене, після чого я запропонував йому поїхати на Схід і посидіти в окопі. Тоді водій сказав, що не рушить, поки я не вийду. Добре, що мене підтримали пасажири і ми все ж таки поїхали”, – розповів боєць батальйону “Святослав”.

Під час розмови з журналістом Першої електронної, Ярослав розповів, що вже 14 разів ніс службу у зоні АТО. Він служить у батальйоні “Святослав” з моменту його створення – з 2014 року.

“Ми були у Дебальцевому, Маріуполі, Волновасі, Вуглегірську, Вугледарі. Після звільнення міст українською армією від сепаратистів ми виконували там охорону громадського порядку і чергували на блок-постах”, – говорить Ярослав.

В управлінні транспорту військовому пообіцяли, що скарга буде обов’язково опрацьована з перевізником КТ “Автолегіон – Варванської Ю.В.” та цим водієм, після чого, йому нададуть відповідь. Якщо не допоможе цивілізований метод боротьби з хамством щодо АТОвців, то Ярослав визнав, що змушений буде застосувати “метод прямої демократії”.

Військовий чудово знає, що перевізникам у нас в місті не відшкодовують вартість пільгових перевезень. Проте, зауважує, що це не його клопіт, а їхній.

“Нехай об’єднуються у якусь організацію і відстоюють свої права. Вони самі мають вирішувати це питання, можливо навіть на рівні держави”, – розповів він.

Нагадаємо, нещодавно мав місце ще один випадок хамства водіїв щодо бійця цього підрозділу. На початку липня капітан батальйону “Святослав” Юлія Миргородська везла дочку до дитсадка і показала водієві маршрутки посвідчення учасника бойових дій, яке дає їй право безплатного проїзду. У відповідь почула нецензурну лайку та обвинувачення у підробці документа.

 Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

Приниження учасника АТО та пенсіонерів і дуля пасажиру: чим цього тижня відзначились кропивницькі “маршрутники”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому водій 55-ї маршрутки виганяв із салону АТОвця з батальйону “Святослав”

Коментарі заборонені.