Голова Верховної Ради: Судові позови не мають шансів – перейменування Кіровограда було законним

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Андрій Парубій / Фото www.golos.com.ua

Перейменування Кіровограда у Кропивницький було проведено у рамках чинного законодавства, тож немає підстав для винесення судом рішення про незаконність цього процесу. Окрім того, внесення змін до Конституції України щодо перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей уже ініційовані.

Про це під час прес-конференції заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

“Рішення Верховної Ради України було законним. І це було останнє рішення (нагадаю, відбувалося в останній четвер пленарного засідання літа) і багато хто говорив, що голосів у залі мало і ми не зможемо вийти на це рішення, яке стало знаковим. У мене є багато друзів і знайомих у Кропивницькому і я знаю, як було важливо для місцевої громади, щоб це рішення відбулося”, – зазначив Андрій Парубій.

За словами Голови Верховної Ради, жоден із судових позовів (як щодо Горішніх Плавнів, так і Кропивницького) не має шансів на підтримку суду, адже рішення було прийнято законно: воно цілковито опиралося на рішення Комітету, було підтримано в залі більшістю голосів.
“Я думаю, це (судові позови – ред.) швидше є політичними моментами – щоб показати свою прихильність до певних електоральних ніш у Кропивницькому, аніж бажання реально вплинути. Але, не дай Боже, таке б відбулося (суд визнав би перейменування незаконним – ред.), я впевнений, Верховна Рада України повторно б підтвердила своє рішення”, – каже Андрій Парубій.
За словами Голови Верховної Ради, внесення змін до Конституції України щодо перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей уже ініційовані – вже є законопроект.
“І потрібно це пришвидшити, щоб привести у відповідність не тільки міста, а й області України”, – підсумував Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Голова Верховної Ради: Судові позови не мають шансів – перейменування Кіровограда було законним

  1. Одним словом МУДЫЛО с гор как не спрашивая граждан такое делать.

  2. Сам ты МУДЫЛО. Правильно сделали. Чет залупок ларин притих ,популист галимый. гавкает и хрюкает чтобы его просто помнили

  3. Слова Парубия можно истолковать как давление на суд.Сам факт пребывания таких людей у власти-приговор избирателям.

Коментарі заборонені.