У Кропивницькому жоден перевізник не погодився знижувати тариф на проїзд

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому жодна фірма-перевізник не погодилася добровільно розірвати додаткові угоди, які були укладені з управлінням транспорту після рішення виконкому про підвищення вартості проїзду.

Про це під час доповіді на депутатському дні розповів начальник управління транспорту Олександр Вергун.

Він повідомив розповів, що після того, як 15 березня депутати міської ради Кропивницького підтримали депутатський запит Олександра Цертія про скасування 10 рішень виконавчого комітету згідно яких було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі міста, управління транспорту звернулось до усіх перевізників з листами про розірвання додаткових угод. Але, за словами Олександра Вергуна, жоден перевізник не погодився добровільно розірвати додаткові угоди. Представники транспортних підприємств пояснили це тим, що зараз у разі повернення до тарифу в розмірі 3,50 грн, вони обанкротяться.

Тепер управління транспорту готується розривати додаткові угоди через суд. Олександр Вергун запевнив, що судові позови готуються.
Нагадаємо, 17 січня на сайті міської ради Кропивницького опублікували проекти рішень виконавчого комітету, згідно з якими подорожчає плата за проїзд у маршрутних таксі міста.

За словами начальника управління транспорту Олександра Вергуна, через підвищення мінімальної зарплати перевізники у січні подали нові розрахунки.

Проекти рішень складені окремо на кожного перевізника. Вартість проїзду коливається від 4.50 грн до 6 грн.

На тому ж сайті міської ради 23 грудня 2016 року було опубліковано інший Проект рішення № 911, згідно з яким на усіх міських маршрутках пропонується встановити плату за разовий проїзд у маршрутних таксі міста у розмірі 4 грн і 5 грн на маршруті № 274.

14 лютого після двох годин дискусій та обговорень, члени виконкому міськради Кропивницького вирішили перенести розгляд питань пов’язаних із підвищенням цін на проїзд до четверга 16 лютого.

16 лютого члени виконавчого комітету погодили пропозицію управління транспорту щодо встановлення граничної вартості проїзду перевізникам, які курсують у звичайному режимі руху до 4 грн, а перевізникам, які курсують у режимі маршрутного таксі – до 4,50. Але при цьому перевізників зобов’язали облаштувати свої траспортні засоби GPS-трекерами і підключитися до міської диспетчерської системи до кінця 2017 року.

Після підписання із перевізниками додаткових угод, 21 лютого у Кропивницькому здорожчав проїзд у громадському транспорті. Того ж дня начальник управління транспорту Олександр Вергун дав прес-конференцію, де запевнив, що якість надання послуг напряму залежить від вартості.

Разом з тим, деякі перевізники Кропивницького, які обслуговують у режимі маршрутного таксі, вирішили не встановлювати максимальну ціну за разовий проїзд у розмірі 4,50 грн.

20 лютого на сайті петицій з’явилося звернення “Про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті”. Петиція зібрала необхідні підписи майже за тиждень.

До порядку денного засідання міської ради внесли питання про скасування 10 рішень виконавчого комітету, згідно з якими було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі міста.

Але якраз через питання про відміну підвищених тарифів на проїзд у міськраді Кропивницького назріває чергова політична криза.

15 березня депутати міської ради Кропивницького підтримали депутатський запит Олександра Цертія про скасування 10 рішень виконавчого комітету, згідно яких було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі міста.

Незважаючи на скасоване рішення виконкому про здорожчання вартості проїзду у Кропивницькому, тарифи залишаться підвищеними. А подальше вирішення питання неодмінно зайде у судову площину.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому жоден перевізник не погодився знижувати тариф на проїзд

  1. Ото на фронт всіх тих хапуг, якщо баранку крутити вистачає здоров*я, то і на фронті вистачить. Там навчать, як поважати власних громадян. А то вже ті їх тарифи, нібито ми в Лондоні, чи Києві мешкаємо відносто різниці протяжності маршрутів до їх ціни. Та у нас те, що за пів години все і пішки пройти можна, то і ціна повинна бути не більше 3 грн.

  2. Знахабн1ли. Треба ввести талони,тод1 буде видно виручку. Пенс1онери те ж
    платять,без коп1йок. Якщо про1зд 3 грн.50 коп. то дають 3 грн.
    Все 1м мало.

Коментарі заборонені.