Важливо

Двічі орендовано: через кіоск на парковці кропивницького супермаркету ледь не сталася бійка

Представники адміністрації супермаркету АТБ на вул. Попова та ініціатори встановлення кіоску на парковці ледь не побилися, сьогодні, 10 квітня. Виявилося, власники МАФу мають документи на оренду земельної ділянки під спорудою, а вона знаходиться на площі ділянки, яка перебуває з 2014 року в оренді у власників супермаркету.

Як вже повідомляла Перша електронна, МАФ, який з’явився на парковці біля магазину рано-вранці в суботу, хоче встановити ФОП Сергій Щасливий, який виявився учасником АТО. Як розповів АТОвець, він, разом з побратимами, хоче розпочати власну справу і має всі відповідні документи.

Через деякий час він продемонстрував присутнім паспорт прив’язки тимчасової споруди і договір оренди на торгівельне місце площею 30 м².

схема з паспорту прив’язки, яку надали власники МАФу

Натомість представники супермаркету АТБ продовжують наполягати на тому, що мають договір оренди на цю земельну ділянку. Районний керуючий ТОВ “АТБ-маркет” Світлана Удовенко навіть показала документи на право оренди зі схемою земельної ділянки. Ділянку, за її словами, взяли в оренду на 10 років – до 2024 року.

схема, яку показали представники АТБ

Розібратися у ситуації на місці не змогли ні представники поліції, ні спецінспекція, адже обидві сторони демонстрували документи на цю земельну ділянку.

Під час чергової спроби продовжити зведення МАФу між представниками супермаркету та власниками споруди сталася невеличка штовханина. Представники супермаркету намагалися завадити будівельникам розвантажити металеві листи, призначені для даху кіосків.

Згідно з документами, які демонстрували власники кіосків, 1 січня 2017 року земельну ділянку площею 30 м², яка знаходиться по вул. Космонавта Попова, біля супермаркету «АТБ», ПП «Кіровоград-Буд-Дизайн» віддало в оренду до 31.12.2017 р. Громадській організації «Кіровоградська міська асоціація по сприянню розвитку торгівлі».

Раніше, 28 жовтня 2016 року, саме ПП «Кіровоград-Буд-Дизайн» отримало в міській раді паспорт прив’язки тимчасової споруди, який демонстрували присутнім власники МАФу.

Згідно договору оренди представником ГО виступав кропивницький підприємець Дмитро Овчінніков, який балотувався у депутати міської ради Кропивницького на виборах у 2015 році. Він був кандидатом від БПП на окрузі № 18. А ще раніше Дмитро Овчінніков був помічником нардепа 7 скликання від ВО «Свобода» Святослава Ханенка.

За відкритими даними Мін’юсту, засновниками ГО «Кіровоградська міська асоціація по сприянню розвитку торгівлі» є мешканці Кропивницького: Овчиннікова Наталія Тимофіївна, Осадчий Юрій Григорович та Хрикін Володимир Іванович.

Засновниками ПП «Кіровоград-Буд-Дизайн», яке надало в оренду землю під кіоском, є Андрій Кролевець та Юрій Шаров. Андрій Кролевець є депутатом міської ради Кропивницького від Блоку Петра Порошенка. Юрій Шаров – брат екс-нардепа Ігоря Шарова, був фігурантом справи про фальсифікацію результатів виборів у 100-му окрузі у 2004 році. Юрій Шаров має чин підполковника міліції, він пенсіонер МВС. Після Помаранчевої революції прокуратура завела справу щодо його роботи в міліції, але пізніше вона була закрита.

ПП «Кіровоград-Буд-Дизайн» належать також кропивницькі ринки «Черьомушки», «Жемчуг» та «Полтавський», загальною площею 7,44 тис кв м.

Як земля, яка перебуває в оренді на 10 років у ТОВ “АТБ-маркет” могла потрапити у власність вищезгаданого ПП «Кіровоград-Буд-Дизайн», наразі дізнатися не вдалося. Протягом дня начальник управління архітектури міської ради Вадим Мездрін не зміг повідомити деталі цієї справи, посилаючись на свою зайнятість.

Згодом Перша електронна обов’язково зв’яжеться з Вадимом Мездріним, адже тільки управління архітектури може поставити крапку у цій суперечці.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Двічі орендовано: через кіоск на парковці кропивницького супермаркету ледь не сталася бійка

  1. Опять Вадик взял наверное 200 баксов за документы. При Марковском уже попадал.

Коментарі заборонені.