Важливо

Вартість проїзду у Кропивницькому може знову зрости

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Керівники підприємств, які обслуговують міські автобусні маршрути у Кропивницькому заявляють, що після чергового перерахунку тарифів ціна на проїзд у Кропивницькому може ще раз зрости.

Про це перевізники повідомили сьогодні, 16 березня, під час нараді з начальником управління транспорту в міськраді, передає журналіст Першої електронної.

Начальник управління транспорту Олександр Вергун зазначив, що після скасування рішення про підвищення тарифів на проїзд, перевізникам будуть надіслані листи з пропозицією розірвання додаткової угоди на граничний тариф перевезень у розмірі 4,5 грн.

Перевізники ж наголосили, що депутати зробили для населення “ведмежу послугу”, оскільки після скасування граничного тарифу в розмірі 4,5 грн, перевізникам потрібно надати нові розрахунки ціни на проїзд у Кропивницькому. А через чергове підвищення ціни на газ та автомобільні комплектуючі, вони можуть виявитися ще більшими.

Нагадаємо, 17 січня на сайті міської ради Кропивницького опублікували проекти рішень виконавчого комітету, згідно з якими подорожчає плата за проїзд у маршрутних таксі міста.

За словами начальника управління транспорту Олександра Вергуна, через підвищення мінімальної зарплати перевізники у січні подали нові розрахунки.

Проекти рішень складені окремо на кожного перевізника. Вартість проїзду коливається від 4.50 грн до 6 грн.

На тому ж сайті міської ради 23 грудня 2016 року було опубліковано інший Проект рішення № 911, згідно з яким на усіх міських маршрутках пропонується встановити плату за разовий проїзд у маршрутних таксі міста у розмірі 4 грн і 5 грн на маршруті № 274.

14 лютого після двох годин дискусій та обговорень, члени виконкому міськради Кропивницького вирішили перенести розгляд питань пов’язаних із підвищенням цін на проїзд до четверга 16 лютого.

16 лютого члени виконавчого комітету погодили пропозицію управління транспорту щодо встановлення граничної вартості проїзду перевізникам, які курсують у звичайному режимі руху до 4 грн, а перевізникам, які курсують у режимі маршрутного таксі – до 4,50. Але при цьому перевізників зобов’язали облаштувати свої траспортні засоби GPS-трекерами і підключитися до міської диспетчерської системи до кінця 2017 року.

Після підписання із перевізниками додаткових угод, 21 лютого у Кропивницькому здорожчав проїзд у громадському транспорті. Того ж дня начальник управління транспорту Олександр Вергун дав прес-конференцію, де запевнив, що якість надання послуг напряму залежить від вартості.

Разом з тим, деякі перевізники Кропивницького, які обслуговують у режимі маршрутного таксі, вирішили не встановлювати максимальну ціну за разовий проїзд у розмірі 4,50 грн.

20 лютого на сайті петицій з’явилося звернення “Про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті”. Петиція зібрала необхідні підписи майже за тиждень.

До порядку денного сьогоднішнього засідання міської ради внесли питання про скасування 10 рішень виконавчого комітету, згідно з якими було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі міста.

Але якраз через питання про відміну підвищених тарифів на проїзд у міськраді Кропивницького назріває чергова політична криза.

Проте вчора, 15 березня, депутати міської ради Кропивницького підтримали депутатський запит про скасування 10 рішень виконавчого комітету згідно яких було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі міста.

Усе ж, незважаючи на скасоване рішення виконкому тарифи залишаться підвищеними. А подальше вирішення питання неодмінно зайде у судову площину.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Вартість проїзду у Кропивницькому може знову зрости

  1. От хай оці всі ненажерливі покидьки зі своїми тарифами і їдуть на фронт. Баранку крутити здоров*я вистачає, то і автомат тримати вистачить, а не знущатися над мешканцям міста задля власних забаганок для збагачення під різним приводом, які до них і стосунку не мають, як немає жодних обгрунтованих підстав ще і до попереднього підвищененя тарифів, бо наше місто за протяжністю маршрутів ні як не більше ні Дніпра, чи Києва.

  2. Підвищення мінімальної зарплатні до 3200 жодним чином не стосується ненажерливих перевізників, бо ніхто з них і раніше не робив там нижче цієї зарплатні, тому не може бути і підстав до необгрунтовано завищених тарифів.

  3. Найбільше всього це схоже на шантаж – будете вимагати зниження вартості проїзду – ми ще більший тариф зробимо. І що найгірше – виконком це підтримає. Коли людина втрачає совість – це дуже погано, але коли вона крім совісті втрачає і страх – зовсім горе для оточуючих. На жаль совісті ми їм додати не можемо…

Коментарі заборонені.