Перші результати слідства: на рахунку кропивницьких “Білих левів” 14 жертв та 34 відеозаписи

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Емблема "Білі леви"

Сьогодні, 27 лютого, у Кропивницькому, 9 членам організації “White lion”, яких підозрююють у вчиненнях побиттів, розбоїв та грабежів, оголосили про підозру. Загалом, слідством було встановлено 14 потерпілих від дій угруповання “White lion”, а також є 34 відеозаписи, які доводять їх провину.


Про це на брифінгу для журналістів повідомили начальник слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області Сергій Чеботарьов та начальник сектору відділу по боротьбі з організованою злочиністю та корупцією СБУ області Сергій Скок.

За словами представників правоохоронних структур, учасники угруповання “White lion” через соцмережі знайомились із заможними кропивничанами і, викладаючи інтимні фото малолітніх дівчат, шукали собі жертв. За версією слідства, від імені персональної сторінки дівчини, вони зв’язувались з усіма хто відмічав “вподобанням” її світлини і призначали зустріч майбутній жертві. А зустрівшись, завдавали постраждалим тілесних ушкоджень та грабували їх.

Начальник слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області Сергій Чеботарьов запевнив, що у слідства достатньо доказів для доведення вини підозрюваних. Загалом, слідством було встановлено 14 потерпілих від дій угруповання “White lion”, а також є 34 відеозаписи, які доводять їх провину.

Водночас, на брифінг до прокуратури не пустили батьків та друзів затриманих.

17036564_1077200029047773_999957523_o

Нагадаємо, сьогодні, 27 лютого, у прокуратурі області повідомили, що здійснюється досудове розслідування за фактом вимагання, грабежів та розбоїв особами, які називають себе “Білі леви”.

Слідчі прокуратури та СБУ затримали 9 осіб і доправили їх до ІТТ. Серед них є 4 неповнолітніх, до яких у ізолятор досі не пускали батьків. Побратими затриманих стверджують, що хлопці займались пошуком педофілів у соцмережах і проводили з ними “виховну роботу”.

У Кропивницькому загін “White Lions” полює на потенційних педофілів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

5 коментарів до Перші результати слідства: на рахунку кропивницьких “Білих левів” 14 жертв та 34 відеозаписи

  1. А чи усвідомлювали протиправність своїх дій саме такі жертви, які добровільно, свідомо погоджувалися на протиправні дії спокусою власних задоволень накшталт тієї ж педофілії. Згідно кримінального кодексу, наприклад, злочинними є дії як тих, хто пропонує хабар, так і тих, хто його бере задля власних цілей. Так і тут, якщо доводити злочинність намірів, то треба і обох сторін. Краще би з такою заповзятістю боролися проти сепаратизму.

    • Мабуть комусь з мажорів добраче наступили на хвіст, що аж через шість років після їх офіційної появи, навіть і в інтерв*ю на телебаченні, тільки зараз армія правоохоронців і силовиків вирішила з ними за когось з мажорів поквитатися, замість боротьби проти самої педофілії, щоб не виникали такі самосуди.

  2. Это не белые львы, а СВОЛОЧИ!!! Они же и несовершеннолетних били и унижали. Если вы борцы, то вызывайте полицию, Заявляйте о факте преступления и т.д. Так нет, надо же избить, деньги забрать, потом еще шантажировать. А их родителям следить лучше надо за своими детьми, пусть почувствуют как родителям тех – кого до полусмерти избивали! Засадить всех и надолго! Кстати, эти же львы сами и вступали в близость со своими несовершенолетними подставными подругами! В ТЮРЬМУ!!!

    • А куда смотрели родители тех же педофилов, что сами соглашались на эти прортивоправные действия добровольно и сознательно. Вот их всех и призвать к ответственности. А то развелось уже столько извращенцев, что по городу скоро не пройти. Чем сопли размазывать по жиробесам, которым от мажорнеого безделия заняться нечем, как лазить по порносайтам и выискивать малолеток, так лучше бы смотрели за своими детьми, чтобы потом не получали по роже, нарвавшись сами. Кто этих мажоров заставлял, если сами добровольно соглашались, за что и получали. Если вот такие вот защитнички их ещё и оправдывают, то нужно задуматься и о собственной морали. А об этих парнях знала вся общественность уже как шесть лет, когда они ещё и интервью давали даже на телевидении. Так чего уж тут говорить. Видимо и точно какому-то мажорчику сильно хвост прищимили. Туда им всем и дорога тем извращенцам, если правоохранители бездействуют в отношении педофилов.

Коментарі заборонені.