Важливо

Бійцям з Кіровоградщини на передову доставили нагороди від церкви Київського Патріархату (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Волонтери ГО ” Громадська Варта” передали нагороди “За жертовність та любов до України” від УПЦ Київського Патріархату,  бійцям на передовій.

Цими відзнаками два тижні тому бійців нагородив Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк, з благословіння Святійшого Патріарха Філарета.

Волонтери Олена Щербина та Вікторія Касьянова передали нагороди бобринчанину Білану Сергію Анатолійовичу, бійцю 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти та олександрійцю капітану Донецького прикордонного загону Конюшенку Володимиру Івановичу.

Нагадаємо, у Кіровограді Українська православна церква Київского Патріархату нагороджує медалями “За жертовність та любов до України” військових та волонтерів. Як завжди, відмічає Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк, цими нагородами церква хоче сказати своє “дякую” тим, хто служить вірою і правдою своїй Батьківщині.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар