Важливо

У Кіровограді попрощались з бійцем 34-го мотопіхотного батальйону Олександром Глушком (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 29 лютого, у Кіровограді провели в останню путь бійця 34-го окремого мотопіхотного батальйону, який помер у Київському військовому шпиталі. Боєць знаходився там після контузії отриманої у бою поблизу селища Зайцево Донецької області.

Прощання з бійцем відбувалось біля його помешкання. Провести Олександра Глушка в останню путь прийшли родичі, друзі, знайомі та військові побратими.

Молодший сержант Олександр Глушко (1963 року народження) проходив службу на посаді водія автомобільного відділення взводу матеріально – технічного забезпечення.

«Він ніколи нічого не боявся, завжди сміливо йшов у бій. Якщо він мене прикривав, то я був впевнений, що я в безпеці», – розповів про Олександра Глушка його побратим з 34-го ОМПБ з позивним «Кривбас».

Поховають Героя на Далекосхідному кладовищі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар