Відомий військовий ветеринар відвідав Кропивницький кінологічний центр

© mvs.gov.ua

Кінологічний центр поліції Кіровоградщини з робочим візитом відвідав головний лікар Першого військового ветеринарного шпиталю Кирило Чумаков. Професор ветеринарної медицини, заслужений бойовий медик під час ООС у 2018 році створив польовий ветеринарний шпиталь Національної поліції.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сектор комунікації поліції Кіровоградщини.

На другий день повномасштабного вторгнення окупаційних сил, під керуванням Кирила Анатолійовича цей лікувальний заклад став опорним військовим ветеринарним шпиталем України, який функціонує на базі Хмельницької державної ветеринарної лікарні. Його фахівці рятують, оперують, лікують, допомагають у проведенні реабілітації поранених собак, щоб знову повернути їх на службу.

За цей час лікар та його команда проїхали всю лінію фронту, врятувавши життя більше 8 тисяч тварин.

«Службові собаки Національної поліції виконують дуже важливу роботу. Це розмінування, пошук людей, наркотичних речовин, вибухівки, собаки-санітари. Багато функцій, а під час війни заважають нашому ворогу. Вони стріляють, а ми лікуємо і повертаємо їх до строю», – розповідає він.

5-1

Нині головний лікар ветеринарного шпиталю Кирило Чумаков разом із колегами перебувають із робочим візитом на Кіровоградщині для того, щоб надати додаткову медичну допомогу у проведенні профілактичного обстеження та, за необхідності, призначенні лікування вихованцям кінологічного центру Головного управління Нацполіції у Кіровоградській області, в якому утримуються 25 службових собак.

Така допомога завжди потрібна запевняє керівник підрозділу Артем Матвєєв:

«Проведення необхідних аналізів, дозволяє виявляти хвороби на ранніх стадіях, проводити їх лікування, в деяких випадках, дієвою буде і профілактика. І хоча собаки постійно перебувають під наглядом ветеринарного лікаря, більш поглиблене медичне обстеження стане запорукою їх відмінної фізичної форми, яка є вкрай важливою для якісного виконання покладених на них службових завдань».

6

1

2

3

4

Нагадаємо, собаки з Кропивницького стали призерами чемпіонату псів-детекторів (ФОТО).

Читайте також: Чотирилапі побратими: тероборона Кіровоградщини показала постраждалих від війни тварин

Поширити:

Залишити коментар:

коментар