Рятувальники Кіровоградщини передали вчителям методматеріали від ЮНІСЕФ

З нагоди Дня працівників освіти рятувальники Кіровоградщини передали вчителям методичний матеріал з мінної безпеки від ЮНІСЕФ.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.

У співпраці з ДСНС України команда дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ створила та просуває через медіа широку кампанію з навчання дітей мінній безпеці. Інформаційні продукти ЮНІСЕФ сприяють як самоосвіті громадян, так і просвіті малечі, школярів, молодь через навчальні заклади, а також – під час спільних просвітницьких акцій із фахівцями Служби порятунку.

DSC-0701

Одним із навчальних кейсів є навчально-інформаційні ігрові набори з мінної безпеки, розроблені ЮНІСЕФ для освітян та передані територіальним підрозділам ДСНС України для поширення у закладах освіти.
До набору входять: збірка загадок на тему мінної небезпеки, дидактичні ігри: «Підказки в НС» та «Провідник безпеки», набір «Вибухонебезпечні та підозрілі предмети: звертай увагу, обходь підозрілі місця, 101 повідомляй!», тематичні розмальовки й агітаційні плакати.

DSC-2676

У переддень Дня вчителя фахівці Служби порятунку Кіровоградщини передали набори педагогічним колективам шкіл і презентували освітянам можливості застосування матеріалів ЮНІСЕФ у рамках навчання дітей мінній безпеці.

DSC-0722

DSC-0762

DSC-0846

DSC-2491

DSC-2675

Нагадаємо, освітян Кіровоградщини привітали з прийдешнім професійним святом.

Читайте також: Олександрійські вчителі отримають щорічну премію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар